Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan vonzzam be azt, hogy...

Hogyan vonzzam be azt, hogy legyen párom?

Figyelt kérdés

Az életem több terén szerencsétlen vagyok Pl:.szeretnék párt,de nem megy a dolog...

Müködő kapcsolatom nem is volt kevés sráccal voltam eddig kisebb testi kapcsolatban,de az sem volt jó sajnos.Lehetőségeim mindig is voltak olyan módon,h voltak fiúk az osztályomban illetve a munka helyemen.Régen nagy elvárásaim voltak,de most már nagyon alacsonyak.

A külsőm átlagos(sztem csúnya az ismerőseim szerint szép.)Ápolt vagyok bár az öltözködésem nagyon igénytelen ezen próbálok változtatni...A vissza huzodóbb típusba tartozom,szinte nem is nagyon vannak barátaim

.Próbálkoztam már társkeresővel,de ott sem sikerült.Azt érzem,h megöregedtem és már soha nem lesz kapcsolatom.

Amit én szeretnék az az,h legyen egy átlagos barátom,átlagos külsővel akivel meg van a közös hang és minimum kb. 1-2 hónapot együtt legyünk és kedveljen.Ez másnak teljesen alap,természetes nekem viszont megvalosíthatatlan vágyálomnak tünik.

Ha tudnátok jól hasznosítható tanácsot adni,h mit kezdhetnék magammal illetve,h szerintetek van-e még remény felőlem azt megköszönném.


Jó indulatú,értelmes,segítőkész emberektől kérnék tanácsot! Minden ettől eltérő negatív kommenttől kíméljetek meg.


Köszönöm,hogy végig olvastátok! :)



2013. febr. 12. 23:56
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem,hogy ezt az univerzum izét ki találta ki
2013. febr. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!