Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan vonzzam be azt, hogy...

Hogyan vonzzam be azt, hogy legyen párom?

Figyelt kérdés

Az életem több terén szerencsétlen vagyok Pl:.szeretnék párt,de nem megy a dolog...

Müködő kapcsolatom nem is volt kevés sráccal voltam eddig kisebb testi kapcsolatban,de az sem volt jó sajnos.Lehetőségeim mindig is voltak olyan módon,h voltak fiúk az osztályomban illetve a munka helyemen.Régen nagy elvárásaim voltak,de most már nagyon alacsonyak.

A külsőm átlagos(sztem csúnya az ismerőseim szerint szép.)Ápolt vagyok bár az öltözködésem nagyon igénytelen ezen próbálok változtatni...A vissza huzodóbb típusba tartozom,szinte nem is nagyon vannak barátaim

.Próbálkoztam már társkeresővel,de ott sem sikerült.Azt érzem,h megöregedtem és már soha nem lesz kapcsolatom.

Amit én szeretnék az az,h legyen egy átlagos barátom,átlagos külsővel akivel meg van a közös hang és minimum kb. 1-2 hónapot együtt legyünk és kedveljen.Ez másnak teljesen alap,természetes nekem viszont megvalosíthatatlan vágyálomnak tünik.

Ha tudnátok jól hasznosítható tanácsot adni,h mit kezdhetnék magammal illetve,h szerintetek van-e még remény felőlem azt megköszönném.


Jó indulatú,értelmes,segítőkész emberektől kérnék tanácsot! Minden ettől eltérő negatív kommenttől kíméljetek meg.


Köszönöm,hogy végig olvastátok! :)



2013. febr. 12. 23:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Először is a negatív hozzáállásodon változtassál, az ilyen emberek mások kedvét is elrontják.


Biztos van aki pszichológushoz küldene, én jobbat mondok!


Iratkozzál be tánctanfolyamra (mondjuk salsara, majd ha rákaptál a tánc ízére akkor bachata is). Kezdő tánctanfolyamokra a többség pár nélkül megy. Tánciskolák szoktak szervezni hétvégi bulikat, síeléseket, wellness hétvégéket is. A tánciskolában és az általuk szervezett programokon az igényes szórakozás mellett párválasztásra is jók a lehetőségeid.

2013. febr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
2013. febr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépe a válaszokat!


8-as válaszoló:érdekes dolgokat írtál,köszönöm szépen. :)megszívelelendő a számomra.

2013. febr. 13. 17:42
 14/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


8-as válaszoló:érdekes dolgokat írtál,köszönöm szépen. :)megszívelelendő a számomra.

2013. febr. 13. 17:42
 15/21 A kérdező kommentje:
8-as:nagyon örülök h leírtad és még egyzer köszönöm! :) valóban "jobbá" kéne tennem a saját világom,h magam és mások is elfogadjanak és jól kéne magam érezni.viszont nem tudom,h ezt hogyan tegyem meg.hogyan higgyem el magamról,h egy értékes ember vagyok és hogyan érezzem magam jól a bőrömben? hogyan cseréljem magam olyan lányra amit írsz?
2013. febr. 13. 17:48
 16/21 kardaasd válasza:
nekem tetszel igy leirasbol
2013. febr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
8 Nekem is tetszel a leírásból,jupíííí!
2013. febr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

A 8-as szerintem a 7-es, bár lehet az én rendszeremben van a hiba :)

A 7-es azaz a 09:36-os vagyok.

Ezt a cserét átvitt értelemben gondoltam. Pontosan magadat kell elfogadnod, úgy ahogy vagy, azt kell lecserélned amit magadról gondolsz. Ez egy érzés ami veled van életed minden egyes másodpercében, ez a te életérzésed.

Ha most te például meglátsz egy jó pasit, nem jól fogod magad érezni tőle, hanem azonnal rád tör a hiányérzet és a kétség. Lehet, hogy tévedek, szerintem viszont ezt gondolod :”Bár csak lenne egy ilyen barátom”.Meg azt is gondolhatod ha szebb lennél biztos szóba állna veled, stb.

Ha nem szereted magad, nem hiszel magadban és ha nem élvezed az életed akkor azt elárulja a testtartásod, a mozgásod és minden porcikád, de még a hangod is. Egyszerűen másként is nézel ki és másként is nézel egy fiúra, ha ezt gondolod: „Bár csak hozzám szólnál” vagy ha ezt „tyűha én meg a nő vagyok és nekem most mennem kell, mert vár az élet”. Minden nő szereti az olyan férfiakat aki mellett nőnek érzi magát. Minden pasi szereti az olyan nőket aki mellett férfinak érzi magát és azokat akik igazán nők. Miért ne előlegezhetnéd meg magadnak ezt ? Te nem egy pasitól leszel nő, most is nő vagy.

Örülj a napsugárnak, vagy a mostanság a hó esésnek, a kedvenc ételed izének, a napfelkeltének, a naplementének a barátaidnak a szüleidnek, annak is ha látsz egy jó pasit. Örülj ha látsz egy párt akik jól megvannak. Nem azért van az életed, mert valami gonosz manó perverz örömét leli abban, hogy téged bosszantson azért élsz, hogy tapasztalj.

A világ teli van egy csomó nagyszerű dologgal, a holddal, a napfénnyel az eper izével a rózsa illatával és a szél susogásával. Ki miben leli örömét.

Aztán van persze sok kevésbé jópofa dolog, a bánat a csalódás, a magány, a keserűség, a villanyszámla, a nem túl kedves főnök, a srác aki rád sem néz.

Miért nézed azt a fát aminek nem akarsz neki menni ? Egyrészt arra mész amerre nézel, másrészt már akkor szenvedsz a fejeden növő púptól amikor még neki sem mentél a fának.


Csak élvezd az életed, azért van.

2013. febr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

18-as:


Elnézést kérek,7-es igen.


Nagyon jól rávilágítasz a helyzetemre,nagyon hálás vagyok érted,köszönöm! :)

:”Bár csak lenne egy ilyen barátom”.Meg azt is gondolhatod ha szebb lennél biztos szóba állna veled, stb.” Ez tényleg így van,igen ezt gondolom magamban.


Valóban jó lenne,ha pozitívan tudnék gondolkodni,de sajnos ez is nehezen megy,h örüljek a hóesésnek,napfelkeltének stb. Saját erőmből úgy érzem nehezen megy a változás…


Foglalkozol esetleg emberekkel? Úgy értem pszichológusként,pszichiáterként tevékenykedsz esetleg?


Írhatsz privátot is!


Még egyszer köszönöm! :)

2013. febr. 16. 19:46
 20/21 anonim ***** válasza:
Vigyázz 18., mert most be foglak vonzani.
2013. febr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!