Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hallottam hogy valaki a hit...

Hallottam hogy valaki a hit erejével gyógyít és nem emlékszem hogy hol is van ez? (több lent)

Figyelt kérdés
Mesélte valaki hogy van egy ember aki ráteszi valaki fejére a kezét és az összeesik,és mikor felkel rájön hogy pl segített egy betegség megszüntetésében,meg hasonlók,de már nem emlékszem hogy egyáltalán melyik országban van? szóval ha valaki hallott erről írjon léci!

2013. jan. 29. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
amirő te írsz az tömeghipnotizálás, tömegpszichózis aki jól tud beszélni képes erre, aztán h vki összeesik ha hozzáérnek, az ennek az eredménye nincs benne semmi különleges
2013. jan. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, vannak ilyen egyházak. De óvva intelek, ne keresd fel őket. Nagyon jó hipnotizőrök. Hogy lehetséges, hogy minden féle fajta nagy gyógyulások vannak, de egy kis náthával nem bír el? Már itt megmosolygom. Ahol ilyen van, átlagba ott ördögűzést is végeznek! ?D Hát voltam egy ilyen alkalmon, még szerencse hogy a hátsó sorban foglaltam melyet, mert úgy kiszaladtam, mint a sicc. Fetrengve rázkódnak a földön. Egyértemű hipnózis.

Már ott elkezdődik, amikor Istentisztelet elkezdődik, 1-2 órát énekelnek állva! Gondolj bele milyen állapotban vagyunk két órai állva éneklés után?

A gyógyulásról annyit mint írtam is, náthát sem tudnak gyógyítani. A szomszédom is ilyen gyülibe jár. Nagyon szerettek volna kisbabát, de kb 5 után esett teherbe. Meddőség is betegség, de evvel sem bírt el. De ami fontos mindig meg lett gyógyítva.

Betegséget is az ördög művének tartják. Ezek után már ell lehet képzelni mi folyik ott.

2013. jan. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

www.hit.hu


Itt megtalálsz mindent amire szükséged van.


A rágalmazókra meg ne hallgass.

2013. jan. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elég sok ilyen történetet terjesztenek azok, akiknek a bögyökben van a gyógyszeripar, vagy csak sámándoktori iskolát vezetnek. Persze a középkori járványokat egy se tudja kimagyarázni. :)
2013. jan. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!