Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A nővérem álmában ordított....

A nővérem álmában ordított. Szellem szállta meg?

Figyelt kérdés
A szüleink elutaztak otthonról és csak én meg a nővérem voltunk otthon. Mentünk aludni de én felkeltem arra h hányingerem van és felébresztettem.úgy h meglöktem a karját picit de ő nem csinált semmit csak elrántotta kezét félig felült és mintha én lennék a mumus vagy nem tom ordítani kezdett majd abba hagyta. Odarohantam a villanykapcsolóhoz fölkapcsoltam a villanyt rám nézett és megint ordított. Én rácsuktam az ajtót és berohantam a szobámba ő meg utánam. Ő bejött és kérdezte mi van. Elmeséltem neki h mi történt és kiderült hogy nem emlékszik semmire csakhogy elrohanok!

2013. jan. 6. 18:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
95%

nem szellemekről van szó, hanem biológiáról.

jó eséllyel annyi történt, nem több, hogy a nővéred épp mély álomban volt, ugyanakkor érzékelte a környezetet és megijedt, így reagált rá. amikor alszunk, nem vagyunk teljesen "más világban", tudalatt érzékeljük a környezetünket (pl. vihar idején a mennydörgést "hordók gurulásává" változtatja az agyunk, hogy nyugodtan alhassunk tovább, ne ébredjünk fel, mert az nagyon megterhelő volna az agynak.)

gyanús, hogy a nővéred kizökkent az álmából és félig álom, félig ébrenlét állapotba került. nem szellem ez, hanem értelmes emberi reakció ilyenkor. pláne ha megbököd és utána még a szemébe is világítasz. ez (nem) kicsit sok(k) volt neki. :D

nyilván neked is, mert nem tudtad mire vélni. de ne aggódj.

szellemek helyett keress egy biológiakönyvet vagy bármilyen szakszöveget, ami az alvásról, álmokról szól (nem álomfejtés, hanem rendes tudományos szöveg), ha érdekel a téma. ;)


én elég gyakran motyogok, beszélek (húgom szerint a szavak érthetőek és tiszták, de egyetlen értelmes mondatot még nem hallott tőlem, "tök avantgárd") és néha kiabálok, ordítok. utóbbi esetben álmomban nem kiabálok, a többiek, kívülállók mégis így hallják.

tehát megváltozik az érzékelés, egészen más, mint amikor ébren vagy. :)

2013. jan. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
94%
Mi a francnak ébreszted fel, ha neked van hányingered? 10 óvodás vagy, hogy egyedül nem találsz el a WC-re?
2013. jan. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
94%
Ezt mi magyarok rèmàlomnak hivjuk!
2013. jan. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
84%
Csak hullafárat volt!és félálomból keltetted fel:D
2013. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
92%
Ronda lehetsz kérdező...
2013. jan. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Az exem nemcsak, hogy beszélt álmában, de mászkált is, teljesen nyitott szemmel. Olyankor visszaparancsoltam az ágyba, hogy aludjon tovább. Sose emlékezett ezekre másnap. Még ma is azt hiszi, csak szívatom ezzel. :o
2013. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Basszus ugyanez volt nekem is csak édesanyámra ijesztettem rá így...tök jó érzés ez, hogy nem vagyok dilis...amúgy ezek a különböző insomniás dolgok, vagy pl van olyan is, hogy parasomnia...Nézz utánuk..... az egyik kedvenc filmem főszereplője is insomniás volt a filmben...gondolom rémlik a Harcosok Klubja...na ott ez skizofréniával párosult...nem tudom van e valóságalapja de érdekes dolgok ezek azért...
2013. jan. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

De görények vagytok!

NEM TERHES ÉS NEM FÁJT A NUNIJA!!!!

2013. jan. 19. 16:32
 19/19 anonim válasza:
Igen hívd a papot de gyorsan nehogy világ uralomra törjön!!!
2013. jan. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!