Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Furcsa hangokat hallokT Mi...

Furcsa hangokat hallokT Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
a szobámba ülök és folyamatosan számomra értelmezhetetlen hangok kisértenek:S Mással van ilyen? Ha igen mi ez?

2013. jan. 1. 14:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
na jó én ezt már nem bírom :S
2013. jan. 1. 15:31
 12/16 anonim ***** válasza:
ha valami kísértet, akkor sincs gond, nem bánt, nem tesz kárt benned, nem romlik az egészséged sem megszüntetni nem tudom hogyan kell, de ne parázz, mert nem bántani van ott.
2013. jan. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Egyre többen hallanak hangokat az utóbbi időben... lehet mert szabadjára engedtem a gázokat és túl hangos lett?
2013. jan. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mikor a hangokat hallod,büdös is van? És még mindig nem találtad ki mi lehet az?
2013. jan. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Én néha éreztem így.

Mindig nagyon vonzott a misztikus szellemes világ.(de nem az az isten szerelék)

Elolvastam egy könyvet és azután elég sokszor történt hogy láttam vagy hallottam valamit.

Néha valaki a nevemen szólított vagy csak fura hangokat halottam vagy láttam valamit elsuhanni a szemem sarkából.

2013. jan. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 dress9dora ***** válasza:
Nyugi,ha azt hiszed,nem szellem:D ezer féle dolog van,amiért hangokat hallhatsz,ami NEM szellem.Akik ezzel foglalkoznak,pl a tudósok,azok meg tudnák neked magyarázni.A fuvallat,ami nagyon nagyon apró résen bejön,a gravitáció,esetleg kint letörik egy faág,vagy valaki rálép egyre.A mozgolódás,a levegő,a külön féle dioxénok,a tárgyak,amik különféle dolgokat hajthatnak végre,amit hangokat hallatnak.BÁRMI lehet.egy biztos:nem kell félned,nincs semmi amitől tartanod kéne.:D ha tényleg nagyon rettegsz ettől,fordulj orvoshoz,mert nem kéne félned.
2013. jan. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!