Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hol vannak most a Mayák? Ki...

Hol vannak most a Mayák? Ki vállal ezért felelősséget? Durnavaló mihalczek mit nyilatkozik?

Figyelt kérdés

Mit nyilatkoznak most a Mayák ? Dunravaló Mihalczek aki megmondta, megígérte, hogy 3 napos sötétség lesz és FIZIKAILAG érezhető átrezgés egy másik dimenzióba, hol van most ?


Csomó 21-ével kapcsolatos könyvet vettem karácsonyra ajándékozni emberket, erre mind kacagni fognak. Hogyan vezettek félre minket, ki vállal felelősséget ? Hogyan ? Kérdezem Én : Hogyan lehetséges ez ?


[link]


2012. dec. 21. 17:14
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

A Mayák, már a spanyolok megjelenése előtt eltűntek nyomtalanul -.-


A régészek ma sem tudják, mi lett velük. Csak találgatnak.

2012. dec. 21. 21:04
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Áruljátok már el, kik azok a Mayák? Én egy Maya nevű nőt ismerek, de az is egy Fényes Szabolcs operett.

A maja népnév így írandó. Ugyancsak majának kell írni a nyelvcsaládot, amely 31 nyelvet foglal magában. Ezek képviselői 3-4 millióra tehető. De ők nem az ősi maja kultúrát alkotó nép leszármazottai. Mint ahogyan mi sem vagyunk ugor vagy finn leszármazottak.

2012. dec. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
58%

Hogyan lehetséges az, hogy bevásároltál sok hülyeséget? Hát úgy, hogy a nomen est omen nálad valamiért nem működik. Remélem, legalább nem vagy nagyon csúnya.

Tudod nekem is vannak misztikus dolgokról szóló könyvek. Van néhány, amelyből kaptam műszaki példányt, mert dolgoztam vele, másokat kíváncsiságból vettem. De nem cumizok be semmit. Igaz, ezek a könyvek zömében nem is állítanak semmit. Inkább csak elgondolkodásra késztetnek.

Tudod, ha veszel egy olyan könyvet, amelyben azt írják, hogy a huszonhétfülű kavicsfúró böhönye letérítheti az útjáról a Vénuszt, az nem baj. De ha te még egy percet sem szentelsz annak, hogy mi az a böhönye, akárhány füllel, hanem elkezdesz bunkert ásni… nos az nem a szerző, hanem a te hibád.

2012. dec. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
35%

Kedves kérdező, nem tűntek el a maják...

Az a része, aki eltűnt, sem nyomtalanul tűnt, a régészek is tudják, hogy mi történt.

[link]

2012. dec. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

A Mayák már rég a spanyolok előtt eltűntek, a tudósok szerint, mert felélték a városaikat. Kivágták a fákat, feláldozták egymást stb.....


Ne higyjetek gagyi bulvár oldalaknak "Fél évszázaddal később a spanyolok érkezésekor a ragyogó maja kultúra már hanyatlott, a társadalom felbomlott, és nem ápolták a régi hagyományokat.


A királyok és a maja társadalom fejlett intézményei már a spanyolok érkezése előtt eltűntek, megkönnyítve ezzel a hódítók feladatát, akik 1541-re már csaknem az egész Yucatán-félszigetet az uralmuk alá hajtották

"


[link]

2012. dec. 21. 22:07
 16/20 anonim ***** válasza:
26%

Tudsz olvasni? Én hallgattam előadást egyetemen a maja civilizációról, talán annak jobban hiszek. És ugyanazt mondták, mint amit az origo is ír.

"Fél évszázaddal később a spanyolok érkezésekor a ragyogó maja kultúra már hanyatlott, a társadalom felbomlott, és nem ápolták a régi hagyományokat."

Ez nem azt jelenti, hogy eltűntek.

"A királyok és a maja társadalom fejlett intézményei már a spanyolok érkezése előtt eltűntek, megkönnyítve ezzel a hódítók feladatát, akik 1541-re már csaknem az egész Yucatán-félszigetet az uralmuk alá hajtották; bár néhány csoport, például az itzák, még csaknem két évszázadon át folytatták az ellenállást."

2012. dec. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Utolsó. Nem figyeltél elég jól ! Azok nem a Mayák voltak, ők már nincsenek, azok akikről ma a bulvárlapok mayákként írnak, azok a kiürűlt városaikba betelepült más őslakók.
2012. dec. 23. 11:29
 18/20 anonim ***** válasza:
70%

Kedves csucnya és buta lány. A maják még mindig nem tehetnek róla, hogy vannak agy nélkül születettek. Sajnos utóbbiak azt is képtelenek felfogni, hogy nevüket nem Mayának, hanem majának kell írni.

Ja, és mi van az anorexiáddal? Már kigyógyultál belőle?

Szerintem nem bánd, hogy így bevásorltál. Ha 21-én vége lett volna a világnak, akkor karácsony sem lenne. De az talán nem marad el. Szóval oda tudod adni a szeretteidnek a könyveket.

2012. dec. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

"A maják még mindig nem tehetnek róla, hogy vannak agy nélkül születettek"


Akkor ne offolj ide !


A mayák kipusztúltak.

2012. dec. 25. 14:31
 20/20 anonim válasza:
Ez az egyik legjobb kerdes amit olvastam itt, foleg a nevvel egyutt fenomenalis! xD
2013. ápr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!