Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Világvége hívők! Ha holnap...

Világvége hívők! Ha holnap (az-az 21-én) nem történik semmi, akkor befejezitek és elhiszitek, hogy nem lesz semmi világvége? Sem a reptoidok nem léteznek ezt is tudomásul fogjátok venni?

Figyelt kérdés
vagy kitaláltok valamit a többi bárányka meg megy utána?

2012. dec. 20. 22:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Ha holnap nem tőrténik valóban semmi, akkor befejezzük és elhisszük hogy 2012 december 21-én semmi világvége sem lesz. igen !
2012. dec. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 x) ***** válasza:
94%

Nem. Menni fog a mentegetőzés meg a "mindent bizonyító" cikkek hogy miért maradt el... Aztán kijelölnek egy másik időpontot ami bár "biztosan bejön".

Amúgy meg fölöslegesen provokálod őket, annál több hülyeséget fognak írni.

2012. dec. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
nem provokálom, inkább sajnálom, hogy hiszékenyek és néhány unatkozó ember meg kitalál valamit, terjeszti szegények meg elhiszik és ezen stresszelnek.
2012. dec. 20. 22:22
 4/25 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy komolyan hinne itt ebben valaki, talán csak egy-két nagyon hiszékeny ember, de a legtöbb ezzel kapcsolatos kérdést poénból teszik fel. Holnaptól meg jönnek a világvége túlélős posztok. :)
2012. dec. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Vajon Ausztráliában már elmúlt a világvége? mert ott már régen holnap van:))
2012. dec. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Úgy is kitalálnak majd egy újabb világvégét.
2012. dec. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
No, de Orosz idő szerint 10 órakor, mindenütt, Ausztráliában is akkor lesz a világvége!
2012. dec. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
5%

Elgépeltem...

Tehát ezt szerettem volna közölni:


Plusz-mínusz 1% sincs az átmenet, azaz 20-25 év a holnapi -külsőleg- észrevétlen tetőződés előtti, és kb ugyanennyi a követő időszaka az átmenet fő fázisának.


AMIT ÍRTAM, MINDIG IS EZT ÁLLÍTOTTAM. A sok birka meg hisz a politika feletti hatalom rémisztgetésének, és mint a birkák, beállnak a sorba károgni. A többi birka meg ellenkárogni, nem törődve a lényeggel.


INKÁBB SZERETETTEL GONDOLJUNK EGYMÁSRA, EMBEREK, ÉS NŐJÜNK FEL VÉGRE HOZZÁÁLLÁSBAN A LÉTEZÉSHEZ, KÍVÁNOM. :)

2012. dec. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
te jehova tanúja vagy?
2012. dec. 20. 22:53
 10/25 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek ebben az ember által kitalált világvégében, de kedves kérdező, azért azt megkérdezném, hogy szerinted a Föld "élete" örökké fog tartani? ha hiszed ha nem egyszer tényleg lesz világvége, csak azt nem tudhatod mikor.
2012. dec. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!