Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Melyik volt? (Kérdésed túl...

Melyik volt? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Ma reggel csodálatos módon arra ébredek h egy ismeretlen "reptoid hívő" egy A4-es oldal hosszúságú tömör hülyeséget írt privátba itt a GYIK-en

A levél témája röviden és tömörem: harcoljak a reptoidok ellen és mindnekit buzdítsak erre -.-

az eszem majdnem eldobtam, amikor elkezdtem olvasni ezt az aránytalanul sok hülyeséget

ha közűletek volt valaki akkor köszönöm, feldobta a napomat -.- és üzenem harcolj te a reptoidaid ellen


2012. dec. 19. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

A "mindnekit" neki!

Mi olyan szegények vagyunk, hogy egy árva, használt reptoidunk sincs ami ellen harcolhatnánk. Esetleg valahol nagyon akciósan? COOP, TESCO van közel hozzánk.

2012. dec. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Éppen selejtezni akartam őket, mert nekem már megvannak a legújabb technológiával készültek. Átküldök egy párat neked, legyen mi ellen harcolnod.

Nyisd ki az ablakot, fénypostával megy! :))))

2012. dec. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

a levél egy részlete:

KÖNYÖRGÖK NEKED : KÉSZŰLJ FEL MENTÁLISAN, ahogyan az erődből futja, az űrből érkező támadásra. AZ EMBERTÁRSAIDNAK MOND EL, HOGY MIND VESZÉLYBEN VAGYUNK, MERT AZ ŰRBŐL ÉRKEZŐ REPTOIDOK/REPTÍLIÁNOK MEGTÁMADJÁK BOLYGÓNKAT.


szerintetek komplett az ilyen?

2012. dec. 19. 10:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Már a reptoidok be szivárogtak ide is privátba írógatnak biztos egy homi Reptoid volt :))
2012. dec. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

de mért pont nekem?

mit vétettek?

elbeszélgetnék az ilyen idiótákkal, akik azt hiszik ez vicces

minimum az elmegyógyintézetben lenne a helyük -.-

2012. dec. 19. 10:24
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt már hetek óta terjeszti valami pihentagyú.


Nekem még azóta se küldte el, biztos fél tölem :D

2012. dec. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát én is vonzom a hülyéket, nem csak te. A legjobb az egészben, hogy egymás után kétszer kaptam meg, egy perces eltéréssel, két különböző kérdés okán.
2012. dec. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ugyanezt a levelet? :D XDD
2012. dec. 19. 12:36
 9/9 anonim ***** válasza:
pontosan ugyanazt a levelet... :D
2012. dec. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!