Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek aki kómában van...

Homo ludensz kérdése:

Szerintetek aki kómában van annak a lelke vele marad a testében vagy a kóma időtartamára elhagyja?

Figyelt kérdés

2012. dec. 16. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetesen elhagyja. Sok olyan beszámoló volt, hogy kómában lévő emberek szelleme felkeresett olyan embereket, akik nyitottak a szellemvilágra, és üzent velük.
2012. dec. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha egyáltalán létezik lélek, az marad a testben.

Elég sok beszámoló volt már, hogy sok mindent hallottak a kóma ideje alatt.

2012. dec. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én olyan riportokat olvastam, amiben a kómás betegek azt mondták, hogy felülről látták az eseményeket, mintha kirepültek volna testükből, míg kómában voltak, vagy mikor halál közeli élményük volt. Testen kívüli élményre keresve találhatsz ilyen beszámolókat, bàr angolul több van. Àllítólag ilyenkor a lélek egy fonalszerű dologgal kapcsolódik a testhez, ami segít visszatérni. Nem tudom igaz-e, de fura, hogy mennyire hasonlóak ezek a történetek.
2012. dec. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat és azért foglalkoztat e kérdés (is) hogy esetleg hogyan lehetne visszahozni a kómában lévő betegeket s itt nem a mesterséges kómára gondolok.
2012. dec. 17. 18:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!