Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mindjárt világvége? Szerintete...

Mindjárt világvége? Szerintetek lesz valami ha nem világvége akkor valami más? De mi?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 19:18
1 2 3
 11/25 anonim válasza:

Ha világvégéről beszélünk, mindenki a fizikai világ végére gondol, pedig erről szó sincs. Természetesen lesz világvége, de ez a legjobb dolog, amire érdemes várnunk, mert a vaskornak lesz vége december 21-én és 22-én már az Aranykor energiái érkeznek a Földre. Ez azt jelenti, hogy vége a vaskor energiai utánpótlásának, ami ezt a hazug, gyűlölködő világot táplálta. Természetesen arra nem lehet számítani, hogy egy-két nap alatt megváltozik a világ, de érezhetően napról-napra egyre több dologról fog kiderülni, hogy hazugság, lelepleződések lesznek és akik ezt okozták szép lassan eltűnnek a süllyesztőben.

Szeretettel: Zoltán.

2012. dec. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
...aztán jön a karácsony, meg utána a szilveszter,jól be lehet rúgni, aztán újra güri!
2012. dec. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Jön az Aranykor...:))) pfff. Bebuktad, mert már rég a foskorban vagyunk...
2012. dec. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Egyszer már leirtam egy hasonló kérdésre: MIFÉLE HÜLYESÉG AZ, HOGY VILÁGVÉGE?? (Én már hármat éltem túl, amelyeket különféle "zsenik" jósoltak meg, ellentmondást nem tűrve.) Elpusztul a bolygó? Jó sansz van rá - néhány száz- vagy ezer milliárd év múlva. Kipusztul/kipusztitja magát a homo sapiens faj? Na és! Gondolj a dinókra, például!"Tönkretesszük" a környezetünket és ebbe döglünk bele? A bolygó egy önszabályozó rendszer, ennek megvalósitására szinte korlátlan mennyiségű energia áll a rendelkezésére (jól látható ez pl. az egyre gyakoribb időjárási anomáliákon). Az élet akkor sem tűnik el, mivel ő az egyetlen igazi nagyhatalom, és "pillanatok" alatt képes alkalmazkodni a megváltozott környezethez (pl. hány faj él ma is a mélytengerekben, fény és más külső energia nélkül, irtózatos nyomás alatt, hány baktérium él többszáz fokos, mérgező hőforrásokban, stb.?).Gondolj bele, a minket éltető oxigén voltaképpen egy szörnyűséges mérgesgáz, ki is pusztitotta a Föld kezdeti, nitrogénhez és metánhoz szokott élővilágának jó részét.

A legfelháboritóbb - amiért szerintem is börtön járna - az áltudományos hülyeségek halmaza (legújabban nulla sik), amivel különböző vadbarmok a hiszékeny embereket riogatják.

Vagy esetleg Te is úgy gondolod, ha dec. 31.-én letéped a konyhai naptárról az utolsó lapot, jövőre már nem is lesz újév??

2012. dec. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne?
2012. dec. 9. 20:37
 16/25 anonim válasza:
A Bibliában erről annyi van írva, hogy sem az órát, sem a napot nem tudhatjuk, úgy fog eljönni az a nap mint a villámcsapás, mint az éjszakai tolvaj. Biztosan be fog következni egyszer de azt előre tuti hogy nem tudja senki, mert meg van írva! Sok beteg, nyugtalan ember bölcselkedik és írogat, hogy az ő zavaros agya szerint mikor lesz az, de ha azt írják, hogy december 21., akkor egyben biztos lehetsz: NEM december 21. lesz az a nap! :D
2012. dec. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
16-hoz: Igen ám, de a maják nem tudhatták, hogy mit ír erről a Biblia. (Jézus élt egyáltalán akkor, amikor a maják kiszámolták a húszas számrendszerükben?)
2012. dec. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:

Ami elgondolkodtató az az amit tegnap láttam azthiszem a Discovery-n adták,hogy Peruban van egy hegy amin található 1 jégképződmény ami a felmelegedés miatt húzodik vissza!

Alatta előkerültek 5200 éves növények teljesen épp állapotban,ami azt bizonyítja hogy egy nagyon gyors természeti esemény ,egy fagyás következett be alig pár nap alatt és konzerválta az alatta lévő dolgokat!

Pont akkor amikor elkezdődött a Maya naptár!

Állítólag e események hatására kezdték el a naptárat mint egy figyelmeztetést a Mayák!

Ez nem kitaláció ez egy geológiai felfedezés!


Egyébként több helyen is találtak a földkéregben erre utaló nyomokat az adott korszakból!

A maradék 21 jóslat pedig csak ráadás!

Nem csak a Mayák jósoltak!Ezért érdekes és rémisztő!

Ha gondoljátok leírom a listát!

2012. dec. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Irjad léccives de akkor világvége lesz?
2012. dec. 11. 18:40
 20/25 anonim válasza:
Én nem hiszek a világ végében...
2012. dec. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!