Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez talán a legostobább ezoteri...

Ez talán a legostobább ezoterikus marhaság, amit eddigi életem során olvastam!?

Figyelt kérdés

"Mindenki azt kapja a sorstól, amit ő maga előidézett." (Kurt Tepperwein)


Hogy lehet ilyen felháborító marhaságot írni/mondani?!



2012. nov. 16. 00:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Téged sem érhetett még az életben nagy trauma.
2012. nov. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Részben igaz, részben pedig nem. Marhaságnak nem nevezeném. Nem ezoterikus gondolkodásmódban ez csak egy idézet, ami ki lett ragadva a szövegkörnyezetéből és lehet helyesen vagy helytelenül használni.

Az egyik előző hozzászólót idézve marhaság, hiszen egy gyerek nem érdemli meg az erőszakot.

Viszont pl. ha egy ember szándékosan árt a másiknak (pl. munkahelyen az előléptetés miatt) könnyen lehet, hogy előbb-utóbb saját csapdája áldozatává válik.

Ez az idézet egyenértékű az "Aki másnak vermet ás, maga esik bele." közmondásunkkkal, amit nem véletlenül találtak ki az öregek anno.

2012. nov. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Antimod ***** válasza:

Sajnálom, hogy ilyen "felzúdulást" okoztam, de nem én találtam ki a karmát.

Bár irodalmi mű, érdemes elolvasni Szepes Máriától a Vörös oroszlán című könyvet - relatíve jól világítja meg a karma "természetét".

2012. nov. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem akarok sértő lenni, de ha jól megfigyeled, akkor ezzel egyenes arányba lemarhaságozol egy olyan, ha jól tudom régi magyar közmondást is pl., hogy "Ki mint veti ágyát, úgy alussza álmát." vagy azt még pl, hogy "Ki mint vet, úgy arat."


üdv

27/F

LastOne.Left

2012. nov. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"én a nyilasokkal nem jövök ki... nem az hogy utálom őket csak néha sok nekem hogy folyton jönnek-mennek pörögnek mint a búgócsiga, legalábbis akiket ismerek.

a bakokkal nem jövök ki semennyire. elvárják az őszinteséget, a kritikát amit aztán nem fogadnak el, vérig sértődnek és bosszúból csúnyákat mondanak.

ja meg hogy makacsok, megkérdeznek valamit de oda se figyelnek ha nem azt mondom ami nekik tetszik, vagy lekezelően viselkednek - a válaszreakciómat, hogy semmibeveszem őket meg nem bírják elviselni az egójuk miatt.

ezek megfigyelések, sokáig engem se érdekelt ki milyen jegyű de egy idő után észrevettem hogy az ugyanabban a hónapban születettekkel nem jövök ki ezért voltam kíváncsi ki hogy áll ezzel.

mérlegek... hát igaza van annak aki azt írja hogy elbűvölőek tudnak lenni :D - addig, amíg minden úgy van ahogy szeretnék. de ha véleménykülönbség adódik képtelenség velük megbeszélni, betegesen félnek a vitáktól :)

akikkel remekül kijövök azok a szüzek, sok szűz barátnőm van, a skorpiók, a vízöntők mert mindig van valami érdekes ötletük, a rákok velük jókat strandolok :D

de a halak nagyon sértődékenyek, örökké félreértik még a vicceimet is :/

amúgy skorpió vagyok"

Ezután elgondolkodtam, hogy van e értelme még élni ezen a világon.

2012. nov. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!