Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudtok olyan filmeket, könyvek...

Tudtok olyan filmeket, könyveket ajánlani, amelyek nagy hatással voltak az életetekre?

Figyelt kérdés

Olyanok érdekelnének, amelyek a hitet, a vallást, az emberi kapcsolatokat, a szeretetet, a megbocsátást taglalják.

Nem rég láttam a Beszélgetések Istennel című filmet, és sok választ kaptam a kérdéseimre, szeretnék még többet.

Köszönöm



2012. nov. 2. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mindenféle mágiával spiritizmussal okkultizmussal foglalkozó írás könyv nagyon sok van ha egyszer elkezded olvasni lehetetlen leállni.
2012. nov. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
a mágia, az okkultizmus nem nagyon érdekel, inkább a spirituális dolgok. Nem akarok én varázsolni, kötéseket készíteni, lottónyereményt bevonzani, mert boldog életem van ezek nélkül is, egyszerűen szeretném megérteni a körülöttem lévő világot.
2012. nov. 2. 18:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Pont ezt kérdeztem én is nemrég valakitől. :) Amit ajánlott (és nemsokára végzek vele): Hermann Hesse - Demian :)
2012. nov. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
garfield magazin
2012. nov. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amiket az első ajánl azoktól tartsd távol magad, vagy te is bekattansz, mint az itteni ezósok.
2012. nov. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A Mi a csudát tudunk a világról? és a Titok hasonlítanak a Beszélgetésekre, amit már te is láttál.


A témában korszakalkotó volt még a Mátrix-trilógia.

2012. nov. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Alcott: Egy régimódi lány
2012. nov. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Biblia
2012. nov. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lousie L. Hay ÉLD AZ ÉLETED, Rhonda Bryne AZ ERŐ, TIOK
2012. dec. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze: Mr Nobody, The Man from the Earth(ennek nem tom mi a magyar címe de magyarul láttam, 2007-es film), A requiem egy álomért is nagy hatással volt rám, Az ördög ügyvédje, 12 dühös ember, A Da Vinci kód 1-2, Seven Pounds(2008-as), Dokumentum filmek: A titok, pill van még csak átülök másik géphez...
2013. jan. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!