Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg lesz decemberben...

Tényleg lesz decemberben világvége?

Figyelt kérdés

Szeretnék családot, meg diplomát is. Tényleg vége lesz a világnak dec. 21-én? Én nagyon félek, pedig egyáltalán nem vagyok babonás. Ti nem féltek attól a naptól?

16/L


2012. aug. 27. 20:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
17%
Nyugi, nem lesz világ vége. Igaz hogy jönnek a reptoidok, de a loúk felveszik velük a harcot, mivel a reptoidoknak nincs veccőjük.
2012. aug. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Tudomásom szerint nem lesz világvége. De az tévhit, hogy a maja naptár azért nem folytatódik mert meghalt az írója.


Drezdai tudósok szerint a naptár a végén prófétikus vízzel kapcsolatos katasztrófát jósol. Legalábbis a kutatók szerint.

Sokszor megy a national Geon.

2012. aug. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Huuuu tényleg! Már megvettem a koporsóm, lefoglaltam a helyem a temetőben, a ruhám is megvan, most csinàltatom a sírkövem... Siess ezzel te is, amíg nem késő!!!
2012. aug. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
32%

már egy csomóan rákérdeztek,erre neked is muszáj volt -.-"

hát vállon veregetheted magad...szerintem került el nagy ívből az értelmes embereket

2012. aug. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
*kerüld
2012. aug. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Mindenki mondja, hogy nem lesz, de miért!? Persze jósoltak már, és még nemvolt, de legalább ha választ adtok valamilyen kérdésre indokoljátok! Szerintem nem lessz ez csak egy tipp de ilyen pontos dolgokat nemtudok, ha meg lesz akkor már mindegy:S
2012. dec. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!