Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Élôholtak tényleg léteznek?

Élôholtak tényleg léteznek?

Figyelt kérdés
egy barátom mesélte, hogy a neten talált vmi. olyasmit hogy amerikai tudósok kísérleteztek nyulakon egy olyan cuccal, amit úgy kombóztak össze: a h1n1et, az influenzát, meg még valamit, és elvágták a nyúl torkát. ekkor beadták neki a dolgot és magára hagyták, és másnap a nyúl "élt". remegett a nyúl és az alap dolgokra elmékezett, hogy táplálkoznia kell (persze nem embert)meg a motorikus funkciók nem álltak le, meg nôtt neki a szôre, a sejtépítés nem állt le attól a vírustól. de a nyaka az el volt vágva. errôl tud valakiki vmit?

2012. aug. 10. 02:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%
Igen. A zombi te vagy, ha leittad a sörről a habot!
2012. aug. 10. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Igen, léteznek.

Sokan nem tudják, de a Kaptár története is egyrészt megtörtént.

Az egyik amerikai városban a mai napig ilyen dolgokkal kísérleteznek a föld alatt, génmanipuláció segítségével állítanak elő "élőhalottakat".

Nehogy már elhigyj minden baromságot.

Bárki azt mond, amit csak akar és sokan bekajálják.

2012. aug. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Pietrosol ***** válasza:
82%

Szia!


Nagyjából 15 éve voltam Budapesten,ott egész metrókocsik vannak tele ilyenekkel!

2012. aug. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Az influenza vírusnak alapból élő sejt kell ahhoz, h szaporodni tudjon. Na most ha elvágod egy nyúl torkát, akkor nem kell sok idő, h a sejtek is elhaljanak. Utána a vírus már nem tud szaporodni, szal előbb utóbb az is elpusztul. Ugyanez a szitu a H1N1-nél. Ez az egyik.

Egy nyúl h tud táplálkozni elvágott nyakkal?:D Ezt azért vki magyarázza el nekem:D Ez kb olyan mint hogy egy levágott fejű csirke másnap is tud magvakat csipegetni a földről.

Ha elvágják a nyúlnak a nyakát, akkor onnantól kezdve nincs vérkeringés. A szervek nem kapnak vért, az agy pedig oxigént. Na most keringés nélkül a szervek leállnak, a sejtek elhalnak, a sejtépítés leáll. Egy vírusnak pedig pont h sejtek kellenek a szaporodáshoz mint ahogy már írtam. A kettő alapból kizárja egymást.

Sztem mondd meg a barátodnak, h tanuljon egy kis biológiát, és utána próbáljon kamuzni vmit, h legyen egy kis realitás érték a szövegében.

2012. aug. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
ha úgy vesszük a vírusok élőholt organizmus, gazdatest hiányában élettelen tárgyként viselkednek, de ha gazdatest van a közelbe akkor életre kelnek
2012. aug. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Antimod ***** válasza:
28%
Lélek nélkül nincs élet. Ha van lelke egy élőlénynek, akkor él, ha nincs, akkor nem él. Köztes állapot így nem létezhet.
2012. aug. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ilyen formában nem. viszont a való életben van úgynevezett élőholt, melyet woodoo szertartás keretében "hoznak létre". ez amúgy tiltott, de gyakorolják. tudatmódosító szerekkel teljesen önkívületi állapotba hozzák az illetőt, aki bármit megtesz, mintha irányítanák. őket hívják élőholtnak, de ezek az emberek tudatában vannak ennek, tehát nem elrabolják őket vagy valami, hanem ezt egy fajta másik énjüknek élik meg. ebben az állapotban szó nélkül gyilkolnak, élő állatokat esznek; ha emlékszel pár hete volt amerikában hogy egy ürge rátámadt egy hajléktalanra és lerágta az arcát (az elkövető felesége, (az elkövetőt lelőtték), ő is azt mondta, hogy valószínűleg woodoo áldozata lett a férje.
2012. aug. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A barátod jól átb@szott. A H1N1, és az influenza kombinálásából hogy lenne már élet? Ráadásul elvágott nyakkal...
2012. aug. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
az egysejtű élőlényeknek nincs lelke, mégis élnek
2012. aug. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
hát nekem hihetônek tûnt, de lehet h àtbaszott de majd kérek tôle linket, hogy hol nézte.. a woodoos dolgot olvastam, nagyon durva..
2012. aug. 10. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!