Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan erősítsem a lelkem?...

Hogyan erősítsem a lelkem? Élet halál kérdés! Pls help!

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy annyira érzékeny vagyok, hogy azt már egyszerűen nem bírom! Az okokat hosszú lenne leírnom, de kérlek titeket segítsetek mert már nyugtatókon élek. Minden apróságon fel kapom a vizet és olykor halálomon érzem magam! Vmi olyan módszerre lenne szükségem ami segít h ne rágódjak rossz dolgokon.
2012. júl. 12. 22:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kezdd el gyakorolni a nyolc brokáttekercs gyakorlatait. Könyvben is ki van adva. De az érzékenységeden csak az akaraterő segíthet igazán. Amíg nem tudsz napirendre térni a történések fölött, amik a külvilágból érnek, addig bármilyen technikát is használsz, sebezhető maradsz. Edzd meg az akaratodat, ebben segítenek a koncentrációs gyakorlatok.
2012. júl. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gyügyszert ne szedj árt az egészségednek! miért baj ha vki érzékeny?
2012. júl. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Írd le egy füzetbe, miken kapod fel az agyvized. Miután leírtad, gondolkozz el azon, miért lennél ideges. Írd le azt is. És gondolkozz el, mi lenne a helyes. Természetesen azt is írd le. Kb hetente, ha nagyon gyakori, akkor naponta olvasd vissza a napi/heti bejegyzésedet.
2012. júl. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
sajna már nem blogolok és nem jó a memóriám...-de ha elmondaná min kapta fel a vízet...
2012. júl. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Teremtsd magadnak olyan környezetet, amiben megerősödhetsz.


A szellemi higiénére is igaz, hogy a nehézség edz. A nehézség lehet szellemi vagy fizikai teher, de mivel szellemiből valószínűleg van elég, vegyük a fizikait...


Kezdj el járni edzeni. Fuss sokat, tornázz. Úgy csináld mindezt, hogy a tűrőképességed határaid feszegesd, és közbe képzeld azt, hogy életveszélyben vagy. Kegyetlennek hangzik, de ez egy lehetséges út, ami ráadásul a testednek is egészséges.


Summa: A mentálhigiéné magában hordozza a fizikális és szellemi tisztaságot is. Ha az egyik sérült, segítségül lehet hívni a másikat.

2012. júl. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3.voltam, 5. módszere is tökéletes. Én is mozgással vezetem le a feszültséget.
2012. júl. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Tom Benko ***** válasza:
Próbálj kicsit kevésbé nyitott lenni, eleinte sokat segít. Amit előttem leírtak, hogy sportolni kell, meg felülvizsgálni a történéseket, mindkettő jó módszer.
2012. júl. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Erre egy megoldás van a tapasztalat gyűjtés, edződés. Ahogy telnek az évek egyre erősebb leszel lelkileg ahogy bizonyos dolgokon mégy át fele.
2012. júl. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 16l vagyok, mondhatjátok h ez ebben a korban gyakori. De az én esetem más (már oszt.társak is meg figyelték). Hogy pár példát említsek: ha pl egy bnőm nem ír vissza fb-n napokig zokogok.. De ez csak egy 'kis'példa volt (sokkal nagyobb és rosszabb dolgok is történtek velem NEM SZERELMI CSALÓDÁS!) sokat gondolkozok Istenről, vajon létezik-e, és ha igen akkor miért van ennyi rákos gyerek? Sokszor elsírom magam e-miatt is és amúgy én rettegek Istentől...mintha fogva tartana mintha kényszerítene h higgyek benne. Ne gondoljátok h őrült vagyok (nem vagyok agresszív, nem cigizek, nem iszok, jól tanulok csupán a nyugtatót nem tudom elhagyni) csak nyomaszt engem már minden és nekem nem kellenek érzelmek ilyen áron ! Egyébként kívülről nem látszik mennyit gyötrődöm.
2012. júl. 13. 08:07
 10/12 anonim ***** válasza:
Megértünk. Durván túlérzékeny vagy, de ettől függetlenül igazak és használhatóak, amiket leírtunk. Próbáld meg felhasználni a leírtakat.
2012. júl. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!