Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek, mi tortenik az...

Szerintetek, mi tortenik az emberel mikor meghal?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 12:19
1 2 3
 21/27 Antimod ***** válasza:
100%

"Egyéb vallás szerint a lelke tovább vándorol és fejlődik.Hogy melyik az igazság, még senki sem jött vissza elmondani."


Nem így van. Rengetegen "jönnek vissza", halálközeli élménnyel is, illetve médiumokon keresztül is megnyilvánulnak (na ott már persze erősen számít a médium képessége is). És ami érdekes: mind ugyanazt mondják, nagyon-nagyon egybecsengenek a dolgok. Ezek alapján:


+ elhagyja a testét, onnantól már tökmindegy, mit csinálnak vele, nincs köze hozzá

+ megpróbál telepatikus úton kapcsolatba lépni a szeretteivel, és tudtukra adni, hogy jól van, minden rendben van vele - ez túlnyomórészt nem sikerül, egyrészt tapasztalatlanság, másrészt a hozzátartozó mindent elborító gyásza miatt - leginkább akkor sikeres, ha a megszólított még nem tudja a halálhírt

+ a neki megfelelő asztrális (túlvilági) szintre lép, ahol találkozik a vezetőjével, valamint egyéb lelki társaival - általában feldolgozzák együtt az élet tapasztalatait


Hogy azután mi van, már homályosabb. Vagy tovább fejlődik a lélek, és túllép egy következő szintre, vagy reinkarnálódik, és itt fejlődik tovább.


---------------- disclaimer ----------------

Ez most nem hittérítés a részemről, nem vagyok szektás. Hosszú, kemény kutatómunka során jutottam el erre a következtetésre, és tényleg hiszem ezeket, pedig racionális, nem egykönnyen meggyőzhető ember vagyok.

Mindenki azt hisz, amit akar, a valóságon az úgysem változtat, de aki számít arra, hogy valami történik a biológiai halála után, annak könnyebb az átmenet.

2012. jún. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
8%

"Nem így van. Rengetegen "jönnek vissza", halálközeli élménnyel is"


Mi az a halálközeli élmény? Ha valakinek a szíve/ légzése megáll, akkor az agya nem kap vért/ oxigént és halucinál mindenfélét. Tehát ott nem a lelke akar elvándorolni :D


A médium az mi? Kuruzsló, aki hiszékeny embereket húz le.

2012. jún. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Oké, de azt mivel magyarázod, hogy mindenki ugyanazt hallucinálja? :D
2012. jún. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
Megbeszélték, hogy mit kell mondani ha kérdezik.
2012. jún. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"Oké, de azt mivel magyarázod, hogy mindenki ugyanazt hallucinálja? :D"



Ki mondta, hogy ugyanazt? Van aki Jézust látja, van aki fényt az alagút végén, etc...Embertől függ, hogy ki mit hallucinál.

2012. jún. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ha álva hal meg, akkor legtöbb esetben összeesik. Ha ülve, akkor meg eldől. Ha fekszik, és befelé van fordulva, akkor már csak a szagáról lehet tudni, hogy neki már annyi...
2012. jún. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

"Hosszú, kemény kutatómunka során jutottam el erre a következtetésre, és tényleg hiszem ezeket, pedig racionális, nem egykön"


Az írásod alapján rögtön erre a következtetésre jutottam.

2012. jún. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!