Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vajon a döntéseink vagy a...

Vajon a döntéseink vagy a véletlenek irányítják sorsunkat?

Figyelt kérdés
Ha van egy dolog amiért mindent megtettem hogy sikerüljön, de tényleg mindent, többször is megpróbáltam, de mégsem jön össze, ez azt jelenti hogy fel kell adni mert így kell lennie?
2012. máj. 28. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha reális célt tűztél ki magad elé, nem kell feladni, csak az elérés módját kell alaposan átgondolni. A döntéseknek és a véletleneknek viszont szerintem azonos szerepe van elhatározásaink megvalósításában.
2012. máj. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő.
2012. máj. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Diavolino44 ***** válasza:
49%

A döntéseink irányítják, csak sose tudhatod ,hogy egyes döntések mennyire befolyásolják az adott szituációt. Teszem azt a buszod 20:00kor indul. Te mindent pontosan kiszámolsz de egy-két másodpercre a várófülke ajtaja beragad s lekésed a buszt.

Szeretnék abban hinni, hogy semmit sem szabad feladni, vagy kudarcként elkönyvelni. Még ha nem is sikerült valami, gondold végig mi az amiért ezt az utat végig kellett járnod. Sokszor a megtett kilométerek számítanak nem az adott állomás.


Jah és véletlenek nincsenek. :)

Sok Sikert!

2012. máj. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, én is abban próbálok hinni hogy biztos mindenből tanulni kell valamit. De nem konkrét célra gondoltam, hanem ha pl. minden megteszek egy kapcsolatért hogy működjön, és önhibámon kívűl úgy alakulnak a dolgok folyamatosan hogy nem működik, akkor az azt jelenti vajon hogy nem ő az az ember akivel együtt kell hogy legyek és elkell engedni, vagy mégiscsak valamit rosszul csinálok.
2012. máj. 29. 07:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy "kell". Minden alakul valahogy, egyik dolog jól, másik meg nem jól. A "sors" baromisok változó összetalálkozása a te szempontodból. És a te szempontodból igenis véletlen.
2012. máj. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!