Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért nem sikerül alfába...

Miért nem sikerül alfába lemennem?

Figyelt kérdés
Valamit rosszul csinálok? Pedig mindent betartok a leírásnak megfelelően, a felfelé nézést is, meg a 90-től visszafele számolást is!

2012. máj. 25. 21:38
 1/9 anonim válasza:
71%
Rossz gombot nyomtál meg a liftben.
2012. máj. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Mert analfabéta vagy.
2012. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Mert idő kell hozzá! Ha most próbálod először, akkor még nagyon sok, ha már régebben - akkor még több! Kitartás! Nem az a lényeg, hogy "mikor leszel alfában", hanem a koncentrációd, hogy minél jobbal ellazulj! Minden nap próbálgasd min. 15-20 percig, ahogy jól esik! Később rájössz, hogy voltál alfában, mert amikor kinyitod a szemed (visszajössz), akkor érzed a különbséget! És még felfelé sem kell nézned...(Ne erőltesd a szemed, nem kell felfelé nézned, anélkül is megy!) - csak lazíts!!!! Ezt csakis gyakorlással lehet megtanulni! De mindenkinek sikerül, aki akarja :) Ez tuti!!
2012. máj. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Dehogy kell hozzá idő... Tanfolyam kell hozzá, nem idő. Számolhatsz akár 900-tól is, ha te is könyvből akarod csinálni.

Az időigénye a műveletnek kb. 5 másodperc.

2012. máj. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
A tanfolyamtól függetlenül kell hozzá idő! Valakinek tényleg megy az elején, de ha az illető így kérdezi, akkor csak kitartásra kell bíztatnunk! Én is végeztem tanfolyamot, és egyértelműen a tanfolyamon lévő 300 emberből, még 2 hét után is csak keveseknek sikerült....
2012. máj. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kevés pénzt fizettél. Még 100 k...
2012. máj. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne görcsölj, ne akard nagyon. Elaludni sem lehet úgy, hogy "na, én most már elalszom, ha a fene fenét eszik is".
2012. máj. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kaposváron a Zárda utcából nyílik a Bajcsy-Zsilinszki utca. Ott, a MTESZ székház(Technika háza) mellett találod az Alfát. Csak pár lépcsőfok, felesleges 90től visszaszámolni, és nem tanácsos felfelé nézni közben. Sok sikert!
2012. máj. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7-esnek igaza van. Amúgy a számolás nekem sem jön be szerintem szar módszer. Inkább próbálkozz a következővel:


Izomlazítás: feszítsd meg a lábizmaidat, majd ereszd el amennyire csak tudod. Tedd ugyanezt a karoddal is. Ne siess. Majd anélkül hogy feszítenéd, knocentrálj az adott tetrészre, és próbáld meg még jobban ellazítani. Ismételd ezt többször minden izmodra, minden tetrészedre. (Legalább 5x). Mire ezzel végzel, már félúton vagy. Ezután ted fel magadnak a kérdést: ki vagyok én? próbáld meg megkeresni (nem tudom máshogy fogalmazni) saját magad, az esszenciád. Közben valószinűleg képek fognak beugrani, ne próbáld meg irányítani őket, csak szemlélődj. Koncentrálj a kérdésre. Egy idő múlva úgy fogod érezni magad mintha "kicsontozott hal" lennél, minden stressz feszültség eltűnik. Ekkor már alfában vagy, vagy még mélyebb szinten. Észre fogod venni ne aggódj. Ne kíváncsiskodj, csak koncentrálj befelé, a sötét térre.


Elég gyakorlattal bárhol nagyon rövid idő alatt mindenféle számolás nélkül /utálom ezt a kifejezést/ "le tudsz majd menni alfába".

2012. máj. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!