Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A halál? (Kérdésed túl rövid,...

A halál? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nektek mi a véleményetek a halál utáni "lét" ről?

Számomra rettenetes belegondolni, hogy egyszer meghalok, beásnak a föld alá, és soha-soha többé nem lesz semmi..

Nem lesz többé tudatom, testem és ennyi volt örökre..


Szerintem a reinkarnáció, lélekvándorlós dolog sem igaz, mert ennyi erővel akkor mindegyik állat [bogár ,madár, emlős stb] lelke "tovább mehetne" [az indiai kasztos rendszerben, hogy olyan leszek mint az életem stb meg végképpen nem hiszek..]


Nektek mi erről a véleményetek? Szerintetek van valami a halál után??



2012. ápr. 15. 15:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Kérdező!


A halál után max. a feltámadás várhat rád.


"Én imádom a halált: )

21/F"


Láttál te már holtestet? De nem fényképről hanem a saját szemeddel.

2012. ápr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

21/F vagyok.

Láttam már halottat.

De nem azért imádom a halált.

És nem vagyok emo :D

2012. ápr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Azt hogy meghaltál te már nem fogod tudni,már nem létezel.akiket itthagysz azoknak sz@r...
2012. ápr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 yossarian44 ***** válasza:

Hát pedig amennyire most tudjuk, a halál nem más, mint a tested lassú, és az egyéniséged, személyiséged teljes és gyors megsemmisülése.


Igazából nem tűnik olyan rettenetesnek. Tényleg olyan lehet, mint egy nagyon mély alvás, vagy egy eszméletvesztés.

2012. ápr. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Sarvamangalam válasza:
2012. ápr. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem akármit is csinálsz, ne akarj emlékezni az előző életeidre, még ha mód van is rá. Gondolj bele mennyi szenvedés lehetett bennük, van aki még a mostani életben való szenvedéseit sem tudja feldolgozni, mit kezdene sok sok életnyivel?

Persze amennyiben van reinkarnáció - én úgy vagyok vele, hogy semminek a lehetőségét nem zárom ki - akkor sajnálom azt azt a sok tudást, amit előző életeimben összeszedtem.

Szerintem senki sem szeretne abban hinni, hogy miután meghal, tényleg meghal, tehát nincs utána tudata, nem is értem azokat, akik csak is ebben hisznek. Jó hogy ott van a lehetőség, hogy lesz valami más is.

2012. ápr. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 koni23 válasza:

én is szoktam ezen gondolkozni, néha elalvás előtt. fura, de szerintem addig jó, amíg nem tudunk róla semmit.

a másik dolog ami ugyan ilyen fura számomra az a: végtelen.

2012. okt. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!