Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek jó lenne ha...

Toma Dominik kérdése:

Szerintetek jó lenne ha kiderülne, hogy a földön több szörny is él?

Figyelt kérdés

Arra gondolok ,hogy a földet megtámadják a szörnyek,ufók,Nyan Cat-ek.Szerintem nagyon jó lenne szörnyeket írtani mint egy RPG-ben.A legjobb benne a kaland!

Én biztos szereznék egy tört íjat mesterlővészpuskát és persze egy magnumot.Szerinted jó lenne egy olyan élet ami tele van varázslattal elfekel ogrékal mint egy gyűrük úra film.Utánna persze más bolygókra is ellátogatni.Szerinted jó lenne?


2012. febr. 20. 14:18
1 2
 11/13 yossarian44 ***** válasza:
100%
Trollok vannak, csak az a baj, hogy illegális irtani őket.
2012. febr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
kedves kérdező lehet hogy a fegyvert elbirnád, de.ugy gondoltad volna hogy a kezelésének a tudása egyből csak ugy száljon bele a fejedbe. mert nem lesz idő megtanulni rőgtőn az első szőrny végezne veled . meg jol szoritsd oda a váladhoz! ám ezek után is kételkedek hogy hogy ez olyan lenne. szerintem a valoságban végül igyis a szőrnyek győznének feletted!
2012. febr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem biztos,hogy kéne fegyver,mert lennének különleges képességeink,mint például az,hogy egy tűzcsóvával szét tudnánk égetni az ellenséget.Buli lenne:)

Amúgy zombik így is vannak,én csak azt látok az utcán reggel:)

2012. febr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!