Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Éjszakai sorozatos felkelés;...

Éjszakai sorozatos felkelés; oka ismeretlen. Ötlet?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel akárhányszor együtt alszunk, felkelünk egyszerre az éjszaka közepén, de ha nem együtt alszunk, reggelig fel se kelünk. Van valakinek valami ötlete? Köszi előre is.
2012. febr. 16. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyakran visznek el az ufók.
2012. febr. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg zavarjátok egymást alvás közben. Van ilyen, ha az ember nincs hozzászokva.
2012. febr. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most ez pont olyan h mindig magamtól felkelek hajnal 3-kor kimek pisálni. Mért ? Mert az emésztés miatt
2012. febr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én minden este pontban 4:36kor felkelek.
2012. febr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hajnali pisilés nem az emésztés. Egészséges ember nem kell fel éjszaka pisilni, csak reggel ébredés után.

Jó lenne ha járnál orvosira,és mellékeset tanulgatnál :D

2012. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha alvás elől iszol másfél-két liter vizet (tetszés szerint választható a másfél liter víz fél liter sör kombó is :D) 100% hogy éjjel felkelsz. Működik, kipróbálhatod. :D Hacsak nem vagy teve. :D

Eddig minden alkalommal működött nekem. :D

2012. febr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

21:24 !

Ja, vesebeteg vagyok de nem megyek orvoshoz mert mikor legutóbb voltam azt mondta hogy szövetmintával tudná megállapítani mért ilyen hyperkinetikus a vesém működése..... azóta se mentem vissza....

2012. febr. 18. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!