Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen természetfeletti lény...

Em0 Girl kérdése:

Milyen természetfeletti lény lehetne ilyen (Leírás alul. )?

Figyelt kérdés
A karja nyálkás,fekete és az ujjain karmok vannak. Van ilyesmi természetfeletti/mitológiai lény? Bocs,hogy Ezo témába írtam de mást nem nagyon találtam.
2012. febr. 15. 17:32
1 2
 11/15 Napkiraly ***** válasza:
56%
fekete pákó lehetett
2012. febr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Napkiraly ha az IQ-d még a 0-t sem haladja meg légyszi hagyd a kérdésem látogatását Arigato domo,san.
2012. febr. 19. 14:50
 13/15 Mónih ***** válasza:
Tessék abbahagyni a lefekvés elötti 3 órés F.E.A.R. 3 maratont és akkor nemfogja látni Alma-t minden álmában!
2012. febr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
utolsó,MIVAN?!?!?
2012. febr. 24. 17:24
 15/15 anonim ***** válasza:
75%
ez a badacsonyi görényember! :D amúgy az is lehet, hogy a barátod képzelete szülte ezt a lényt és a rémálmaiban tűnik fel, én kétlem hogy ez démon lehet mert akkor nem csak ennyi lenne, mert a barátod megőrülne és a démon saját céljaira használná fel. (persze belső démonra gondolok)
2012. febr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!