Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha a Nap és a...

Mit jelent, ha a Nap és a Hold jelét látja a homlokomon egy táltos, aki az utcán megálított?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 20:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Szerény véleményem szerint egy nagy L betűt is látott, azért állított meg. Mást nem tudok hozzáfűzni, ha vagy ilyen egyszerű, hogy valami lehúzós TÁLTOS BAZZZEG!!!! néhány semmitmondó szava téged ilyen nagy gondolkodtatóba ejt...
2011. dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
LOOOOOOSEEEEER!
2011. dec. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a táltosnak a patáján ezek a jelek voltak és amikor homlokon rúgott akkor rajtad maradtak.
2011. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
miért nem tőle kérdezted meg?
2011. dec. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem állított volna meg a "táltos" az utcán!195 magas 98kg vagyok! Hogy neki mi lett volna a homlokán nem tudom de nem állt volna meg a lábán az biztos!
2011. dec. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
sírok :DD
2011. dec. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként mennyit kért ezért az infóért?


Amúgy elég életszerű a történet...

Megyek az utcán és elém ugrik egy emberke azzal a felkiáltással, hogy;

-Elnézést hölgyem/uram, én egy táltos vagyok és az ön homlokán a nap és a hold jelképét látom ragyogni...

-Amit válaszolnék rá, nem írom le, mert állandóan leugat a cenzor robot! :)

2011. dec. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Hogy a Nap és a Hold szülöttje vagy.
2011. dec. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Próbált lehúzni, de nem volt nálam semmi pénz, úgyhogy barátom adott neki 40 ft-t. :D

Én se nagyon hiszek az ilyenekben, de azért gondoltam, megkérdezem eme információról a gyakori kérdések ezo-s válaszolóit. :D

Egyébként úgy volt, hogy mentünk barátommal vásárolni, és a sétálóutcán leszólított a nő, hogy ezeket a jelképeket látja a homlokomon, és hogy van valami szuperképességem (!), amivel mindent el tudok érni, és nagyon sikeres évünk lesz a 2012, mert barátomnak és nekem minden vágyunk, tervünk sikerülni fog. Kicsit ledöbbentem, és elsétáltunk, miután barátom adott neki 40 ft-t, amit krumplira kért. xD

2011. dec. 29. 21:35
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 40 -et megért:)
2011. dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!