Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miből tudhatom, hogy valaki...

Miből tudhatom, hogy valaki az ikerlángom?

Figyelt kérdés

2011. nov. 22. 21:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ugyan már...olyan tisztán látok mint egy frissen mosott sas,csak utaljatok jó sok pénzt aztán majd meglátjátok miket tudok tisztánlátni:) Több danos tisztánlátó mester vagyok,másodállásban pedig táltossámán,talán kételkedik bárki is a szavamban? Mert akkor olyat jósolok kártyákból a renitens kételkedőre hogy 7 évig nyűvik majd a rosszindulatú entitások,és nem segíthet rajta még egy agykontrollizált asztrológus sem^^
2011. nov. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
én 30ezerért mindent vállalok. Kiszámolást, tisztánlátást, ikerszüzeket, sőt ebben a natúrfranciavégigszájba is benne van.
2011. nov. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Engem válassz! Küldök is egy kis energiát, hogy lásd nem csak a levegőbe írok. Aztán nehogy elpazarold!
2011. nov. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ne higgy nekik,kuruzsló mind...! Nekem nem kell megmagyaráznom semmit,ha kinyitod a harmadik szemed tudni fogod miről beszélek.Ha kinyitod a negyediket is akkor pedig láthatod a bankszámlaszámomat is.
2011. nov. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudhatod meg itt a földön, mert ha van közös karmikus feladatotok, hátráltat az elvégzésében, ha meg nincs, akkor nem lesz köztetek semmi, és csak fájdítja a szíved.
2011. nov. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszi a sok poénkodó, szkeptikus egyénnek, de és hozzáértő személyt keresek.
2011. nov. 23. 07:54
 17/20 anonim ***** válasza:
68%

Az az igazság, hogy ezt így neked senki nem fogja megmondani. Ha mindketten készen álltok egymásra, akkor találkozni fogtok, és érezni fogjátok, hogy ikerlelkek vagytok.


Viszont nem mindenki találkozik ebben az életében az ikerpárjával, de más emberekkel is lehet nagyon boldogan élni, csak ezt a görcsös keresést kellene elfelejteni. Ha nem találkoztatok még, annak oka van, ahogyan annak is oka van, ha mást sodor melléd az élet. Nyugalom. :)

2011. nov. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
68%

Megérzed.

Száz százalékosan megérzed, nem kell hozzá számolgatás, és tisztánlátó sem, sőt senki, akinek meg kellene erősítenie ezt, mert tudni fogod.

Én nem foglalkoztam ezzel az ikerláng kérdéssel soha, amíg nem találkoztam valakivel, akivel, amikor először egymásra néztünk, tudtuk, hogy "Ő az."

Hihetetlen volt, még most is beleborzongok.

Két mondat után annyira egy hullámhosszra kerültünk, mintha születésünktől fogva ismertük volna egymást.

Mindent tudtam róla ösztönösen, meg sem kellett szólalnia: érzetem mindent, amit érez.

Az örömét, a fájdalmát, azt, hogy mi fog történni vele, akkor is, ha nem is beszéltünk.

Ez eddig nagyon gyönyörű történet, csakhogy ő házas volt, nekem pedig kapcsolatom volt.

Százszor, ezerszer el akartam felejteni, nem gondolni rá, de nem ment, ő már a fejemben ,volt, vagy a szívemben, nem tudom. De tudtam, hogy soha semmi nem lesz már olyan, mint a találkozásunk előtt.

Nem tudom leírni, hogy mennyit szenvedtünk, mert párunk volt, és tisztességesnek kellett volna lenni, velük maradni, de nem bírtunk.

És azt sem tudom kimondani, mennyire fájt, amikor ő szakított, és az ex-nője mindenféle ku.rvának elhordott engem, hívogatott, zaklatott.

Azt hittem, megőrülök, mindenki ellenünk volt.

Nem tudtam enni, aludni, gondolkodni sem, csak az járt a fejemben, hogy "Mikor lesz már ennek a bántásnak vége?"

Szó szerint megszenvedtünk ezért a kapcsolatért.

De Érte mindent, és érte megérte ez is.

Tudtam, hogy nem tudok nélküle élni, és bármi lesz is, nem szabad elveszítenünk egymást.

Most már együtt vagyunk, és tudom, hogy együtt is maradunk.

Ez egy olyan harmónia, amit nem lehet elmondani.

És talán kellett hozzá az a rettenetes másfél év, amíg meghoztunk ezt a döntést.

Nem tudom, hogy ikerláng, vagy lelki társ, vagy minek nevezzem.

Ő a "Nagy Ő".

És ezt első pillantásra érzetem.

És Te is érezni fogod!

2011. nov. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

utolsó válaszolónak: Az ikerláng szerelemet az égiek kötötték össze, és ha a 2 lélek egy közös harmadikká akar egyesülni, akkor nem állhatja útját semmi: sem egy meglévő házasság, sem más akadály. Ha az ikerlelkek akkor találkoznak, amikor még egyikük házas, az a házasság valószínűleg már felbomlóban van, és ezért jött el az ideje a találkozásuknak.


Míg szerelmük földi létében is képes beteljesedni, és közös munkával másokat szolgálni maga a pár, sok-sok nehézségen kell, hogy átmenjen. A kapcsolat épp ezért nagyon sok fájdalommal is jár, de benne foglaltatik a fejlődés lehetősége, amitől egy igazi, földi csoda lesz.

2015. dec. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Kérdezőnek:zt tartják, hogy amikor a lelkek a földre érkeztek, akkor az istenek kettéhasították őket – egy férfi és egy női félre. Azóta ők egymást keresik több életen, több inkarnáción át. A lelkek feladata rátalálni a saját elválasztott felükre, és ez a vágy olyannyira hajtja őket, hogy bármilyen távol is éljenek egymástól, sorsuk valahogyan egymáshoz tereli őket.


Többségük azonban csak az utolsó inkarnációjában találkozik a lelke másik felével. Azért, mert az ikerláng szerelem nem csak szimplán egy csodálatos szerelem, hanem hatalmas felelősség is. Az ikerlángok azért találkoznak, hogy szerelmükkel fényt gyújtsanak mások számára. Feladatuk mások közös szolgálata tanítás, példamutatás, sokszor gyógyítás, művészi tevékenységek vagy valamilyen spirituális szolgálat által.


Ez a szerelem attól gyönyörű, hogy a pár egy csodálatos energia összeköttetést érez, él meg. Mintha egyikük gondolata a másik fejében is szöget verne. Mintha egyikük fájdalmát, a másik is érezné. Amikor egyikük a másikra gondol, a másik érzi ezt. Amikor egyikük örül, a másik is megérzi.Csodákat élnek meg, mintha minden új értelmet nyerne, mintha minden részlet tökéletesen a helyére kerülne, mintha minden most válna nyilvánvalóvá: mert minden korábbi tapasztalás az ikerláng szerelem felkészülését szolgálta.


A kapcsolat attól nehéz, hogy a párok lelkükben tökéletes másai egymásnak. Egyformák a szeretni tudásban, a másokkal szembeni viselkedésben, a humorukban, a problémáik kezelésében, és sok-sok lényeges kérdésben. Így, amikor önmagával találja szemben magát az ember, az kísérteties tud lenni: reakciói a másik reakcióiban visszatükröződnek és kénytelen kelletlen fejlődni kezdenek személyiségükben egymás által. A harcos egó lépésről lépésre leomlik, kimaradnak a játszmák, hiszen teljesen feleslegessé válnak két olyan lélek között, akik kimondott szavak nélkül is tökéletesen érzik egymást.


Egymást emelik fel, együtt fejlődnek, így a fejlődésük spirituális téren rendkívül gyors: hamar szabadulnak meg a félelmeiktől, egyre több és erősebb intuíciójuk van és válnak egyre szabadabbá érzelmeikben, földi létükben is. A feladatuk az, hogy a lélek szerelmét – a lelki magaslatok után – a földi életükben is megvalósíthassák, és ezen túl másokat szolgáljanak szeretetükkel.

Vajon mindenkinek van ikerlángja?


B.T: Nem, nincsen mindenkinek, legalábbis nem ebben az életében, de nagyon sokaknak van, és egyre többen találnak rá párjukra.


Akkor tudja felismerni a két fél egymást, ha már mind a ketten elértek egy bizonyos spirituális szintre. Ezért elég ritka, hogy tizen- vagy huszonéves korban létrejöjjön a találkozás.


Az érettség, a tudatosság ezen szintje azt jelenti, hogy mind a 2 fél szeresse meg önmagát, és legyen képes szeretettel, szívvel nyitni mások felé is.


Amikor ezt elérik, akkor a befogadásuk már jó talajt jelent arra, hogy felismerjék egymást.


Hogyan lehetséges az ikerláng felismerése?


B.T: Ez egy csoda, egy fantasztikus érzés. Amikor készen állunk a felismerésre, az egy összetéveszthetetlen, átütő élmény.


Mintha egy szikra pattanna egyikükről a másikukra, és mintha kettejük energiája egy lobogó tűzzé erősödne, és a fejük felett összekapcsolódva egyesülne. Amikor beszélgetnek olyan érzésük van, mintha a saját szavaikon és testtartásukon túl, felettük a lelkeik szavak nélkül simogatnák egymást. A „hazaérkeztem”, „megtaláltam”, „ismerem, szeretem ezer éve, csak, mert létezik” érzése és gondolatai járják át a lelket, és pillanatokra minden megszűnik köröttük. Olyan energia indul be akkor, mely már nem választható szét. Legalábbis ez életükben nem. Történjen bármi, ők ezer km-ről is érzik egymást, és egy tömegben is megtalálnák egymást a belső hangjuk szavait követve. A lelkeik együtt akarnak lenni….



Tehát ne kersd,ne várd,a lényeg hogy fogadd el önmagad,békélj meg magaddal,kerülj összhagba a saját lelkeddel,és tanulj a hibáidból,igy lépheted át a spirituális szinteket,és mindg közelebb és közelebb kerülsz majd ahhoz hogy rálelj :)

2015. dec. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!