Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 13:13 van bármi jelentése az...

13:13 van bármi jelentése az ezotériában?

Figyelt kérdés

Lehet örültségnek hangzik, de mostanában egyre gyakrabban pillantok pont 13.13-kor az órára. Először véletlennek hittem, de elég furcsa. Ráadásul sokszor úgy hogy abban a pillanatban vált át az óra, illetve úgy is hogy eszembe se jut, gőzöm sincs hogy mennyi az idő. Megtörtén itthon, a gép előtt, de volt hogy a városban pont akkor sétálok el egy óra előtt, buszon amikor eszembe se volt a dolog abban a pillanatban pillantottam az időkijelzőre amikor 13.13ra váltott. Eddig nem is foglalkoztatott, csak már a legutolsó óta maradt a fejemben( tehát nincs arról szó hogy tudatosan figyelek egy körül :D )

Van ezotériára fogékony emberek szerint van az13.13-na valamilyen jelentése? :D


2011. nov. 11. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a szám konkrétan neked üzen valamit. Mindenkinek megvannak a maga számai, üzenetei és feladatai. Nekem van erről egy hátborzongató, felemelő sztorim, de most nincs időm leírni, ha írsz egy privit nekem, válaszként leírom. Ugyanez mint neked, csak más számmal történt és idővel azt is megtudtam mi a jelentősége.
2011. nov. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Igen, az a jelentése, hogy ekkortájt kezdődik a szabad foglalkozás a diliházban és ismét indul az ezotéria rovatban a "reptoid invázió".
2011. nov. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az első kettőnek köszönöm a választ! Írtam privátot! :)
2011. nov. 11. 11:53
 4/5 anonim ***** válasza:
itt egy érdekes cikk: [link]
2011. nov. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nemtudom, de azt hallodtam, hogy a 16:16 új szerelmet jelez...
2011. nov. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!