Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha valakit egyszer megölelsz...

Ha valakit egyszer megölelsz kialakul egy kötés?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel valamikor egyszeruen ugy spontan, de nagyon erzelmesen szivbol megoleltuk egymast. Szinte ereztem h szikrazik a levego az energiatol. A lany massal jar. De sosem tavolodtunk el egymastol tartosan. Kicsit fura, de olyan mintha a testverem, vagy az anyam volna. Baratok vagyunk.... Egyebkent az utobbi dolgok eddig is fennaltak, viszont nemreg jutott eszembe az oleles. Sok lannyal volt hasonlo viszonyom de vhogy 1-2 ev utan mindig idegenkent tekintettunk egymasra.


Ezzel a lannyal sztem akkor is ugyanazt fogjuk erezni ha 70 evesek leszunk. Egyszeruen tul sok fonos kozos elmenyunk van. Tul sok mindent tudunk egymasrol. De mondom, szeretem, de szo sincs szerelemrol. Nem zavar h mas szereti.


2011. okt. 13. 02:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Viszont... Soha senkit nem oleltem meg, es talan nem is fogok ugy, mint ot..... Mintha egyszeruen eggye akartunk volna valni....
2011. okt. 13. 02:30
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg a baratnomet sem... Az mas erzes
2011. okt. 13. 02:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Túl sokat képzelsz bele. Mármint úgy értem, hogy ilyen kötéseket meg más ezo-baromságot.
2011. okt. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Írod, hogy sok fontos közös élmény van.. akkor miért épp egy öleléshez kötöd? Túlkomplikálod kicsit a dolgot, szerintem is :)
2011. okt. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, szerintem van benne valami. Nem tudom minek nevezik, de van az embernek valamilyen rezgéshulláma ami ha össze ér a másikéval az egyet alkot és az ember jól érzi magát a másik közelségétől. Sokszor öleltem meg már úgy ismerőst, barátot, hogy semmi különöset nem éreztem, de volt olyan barátom is, akitől olyan volt az ölelés, mintha feltöltött volna energiával. Most pl. van egy srác, igazából üzleti partner, akivel tök jókat tudunk dumálni és kedvelem. Nem vagyok belé szerelmes, csak kellemes a társasága és tudom ,hogy ő is így érez. Na ővele vagyok úgy, hogy néha annyira szeretném megölelni, vágyok egy ölelésre, legalább egyszer az éltben tőle. De nem akarok tőle semmit. Biztos vagyok benne, hogy az azért van mert valami spirituális vonzás van az energiáink között.
2011. okt. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!