Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el a lelki...

Hogyan érhetném el a lelki békámet?

Figyelt kérdés
Az életemben lévő dolgokat amik a problémákat okozzák ,jelenleg nem tudom kiiktatni, együtt kell élnem a megaláztatással, és azzal hogy a prancsokat telejesítek. mire hazaérek ki vagyok megrülve és bánatos vagyok. Ezeek által sokszor bántás ér, ami kiveszi a lelki erőmet, és ilyenkor soákig csak fekszem bánatosan megyötörve. Hogyna tudnám elérni hogy béke legyen bennem? És ingerlékenység nélkül tudjam kezelni a megalázó helyzeteket? nem szeretnék figyelni azokra akik bántanak, és nem szeretném felvenni a dolgokat. Tisztában vagyok vele hogy ez az ő gyengeségük és az ő emberi betegségük jele, mégis fáj amikor kapoom a savazást.
2011. szept. 29. 12:48
1 2
 1/11 Hungy ***** válasza:

Először el kell sajátítanod néhány relaxációs gyakorlatot. Később ezek nélkül is fölé tudsz kerekedni az ilyesminek, de most még nem, szükség van a szertartás-szerű gyakorlatokra.

Idővel látni fogod a többi ember Isteni arcát, érezni fogod Isteni mivoltukat, és feltétel nélkül szeretni és befogadni fogod őket, magaddal együtt. Ezzel gyakorlatilag képessé válsz felülről látni mind másokat, mind magadat. nem fognak érinteni a negatívumok, csak azok az érzések, amiket te magad is akarsz.

2011. szept. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és mi a teendő ha egy olyan ember bánt akit én pedig nagyon is szeretek? Ezt hogy tudjam helyére tenni? kapok tőle jó dolgokat is de inkább csak bámntást, és rosszat. nem tudom jelen pillanatban kizárni az életemből az érzelmeim miatt, arra gondoltam talán van valamilyen mód, hogy mögé tudjak látni a dolgokank, és a szavai ne úgy hassanak rám mint a bbelém döfött kés.
2011. szept. 29. 13:10
 3/11 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy szerintetek ha egy embert sokat bánt valaki akit ő nagyon szeret, akkor egy idő után mindenképpen kiszeret belőle? mindenképp megutálja, vagy elhidegül tőle? Ez törvényszerű? vagy van olyna aki ezt képes elvieslni határozatlan ideig? mert én nem tudom mi a természetes.. annyira jólelkű, empatikus embernek tartom magam, hogy nálam ez még 4 év után sem jött el.
2011. szept. 29. 13:16
 4/11 A kérdező kommentje:
lehet hogy sajnálom a másik felet, hogy ennyire lelki szegény, hogy ennyire nincs tisztában az emberi lélek értékeivel, és ezért is marado kott a közelében, hogy támogassam az ő lekét, miközben a sajátomat odaadom neki:( És ő ezt lassan feléli.:(
2011. szept. 29. 13:19
 5/11 anonim válasza:
92%
Szia! Nagyon értelmesnek tunsz! A Buddhizmust kellene megismerned és "gyakorolnod"!!
2011. szept. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
én is ezt szeretném elérni.de sajnos még én sem jöttem rá hogy kell
2011. szept. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Bővebben esetlg tudtok tanácsolni valamit? esetleg hogy hogyan kellene nekikezdenem a dolgoknak?
2011. szept. 29. 14:02
 8/11 anonim válasza:

[link]


Itt egy jó cikk.


Szerintem Olvass utána minden témának és " mar benne is leszel " ..

2011. szept. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lelki béka?
2011. szept. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Onkontroll! Egyutterzes azzal, aki bant, es megalaz!

Ezt vegezd el, egy belso munka, de megfogod talalni a valaszt a kerdesedre.

2011. szept. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!