Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Aki nem hisz a kategória...

Aki nem hisz a kategória által összefoglalt dolgokban, az miért trollkodik itt?

Figyelt kérdés

Ennyi erővel a fogyózókat vagy bárkiket is éppúgy lehetne cs*szegetni...

Nagyon szemetek tudnak lenni néhányan. Jó, vannak persze olyan kérdések is, de akkor sem értem...


2011. szept. 5. 13:25
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
89%
attól hogy én hiszek, másoktól nem várom el ugyanezt... ha meg értelmetlen a vita bele se kezdek... én leírhatom a tapasztalataim, amit átéltem, átéreztem... ha valakivel beszélgettem is ezen téma kapcsán bármiről, és nem értettünk egyet, nem erőltettem r az én véleményem, hanem megfontoltam az övét is, ha az én álláspontom esetleg gyengébb lábakon állt... van amiben hiszek, van amiben kételkedek, és van amiről nem tudnának meggyőzni...
2011. szept. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

És neked miért kell általánosítanod? Szerinted, ha 2-3 ember itt trollkodik, akkor már minden 'szkeptikus' trollkodik? Én nagyon ritkán szoktam ide írni, és akkor is csak válaszolok. Hogy miért? Mert egyesek, inkább a többség hihetetlenül hülye kérdéseket tesz fel. Pl.: 'Szerinted hogyan lehetek vérfarkas?'

És erre komolyan választ akarnak kapni.

És sok 'hívő' azt sem fogja fel, hogy ő hisz, és nem tud. Amiről ő azt gondolja, hogy igaz, az attól még nem biztos, hogy igaz lesz.

Valami más is feltűnt itt nekem: a 'hívők' min. 95%-a mindenféle természettudományi ismeretek nélkül kérdez, pont olyan dolgokat, amire pl.: a fizika már választ adott. És, ha helyreigazítom az illetőt, akkor meg én vagyok a hülye egocentrikus materialista szkeptikus, amit kikérek magamnak, mivel én pont, hogy rögtön elfogadnám egy 'lénynek' a létezését, ha lenne rá pár elmosódott képtől különb bizonyíték.

De nem baj, lehet azt hinni, hogy, ha leesik valami a földre, akkor az egy szellem műve, de akkor legalább akarjátok is tudni, hogy mi volt az, ami miatt leesett az a dolog, mert anélkül megmaradtok egy értelmi fogyatékos szintjén.

2011. szept. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Ide járok a legtöbbet, érdekel ez a témakör, még a "hülye" kérdésekkel, válaszokkal is, ezeken legfeljebb mosolygok. Ellenben a "mit jelenthet ez meg ez az álom" kérdések kezdenek már irritálni. Semmit nem jelentenek. Ha mindenki minden furának találtatott álmát leírná ide, ezzel lenne tele a GYK, de szó szerint. Persze mindenkinek szíve joga, hogy mit kérdez.
2011. szept. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
"És mirét érzik szükségét, hogy mindenárno meggyőzzenek róla minket is? " Ugyanazért amiért az emberek tudnak beszélni és mozogni.
2011. szept. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!