Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Aki nem hisz a kategória...

Aki nem hisz a kategória által összefoglalt dolgokban, az miért trollkodik itt?

Figyelt kérdés

Ennyi erővel a fogyózókat vagy bárkiket is éppúgy lehetne cs*szegetni...

Nagyon szemetek tudnak lenni néhányan. Jó, vannak persze olyan kérdések is, de akkor sem értem...


2011. szept. 5. 13:25
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
40%
Levesmártás a reptoidokban azért hiszek mert már láttam őket, nem is egyet és élőben.
2011. szept. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Akinek gyengébb az asszociációs képessége az gyakrabban él át paranormális jelenségeket, az ismeröseim körében ezt tapasztalom. Lassabban vagy egyáltalán nem veszik észre sokszor az összefüggéseket, ami miatt természetfeletti erőnek tudják be.
2011. szept. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
64%
raptorJesus szépen megcáfoltad magad. miért csak HISZEL bennük, ha már láttad őket? XD szép öngól volt fiam, menj aludni
2011. szept. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Már pedig én vagyok Napoleon, ezt csak a gyengeelméjű emberek nem képesek elfogadni!
2011. szept. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
47%
Ez nem volt humoros csak szólok, és látom te is a gyengeelméjűek csoportjába tartozol.
2011. szept. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
23%
Amúgy is látom eléggé sokat gondolkodtál azon hogy mit találj ki. Hát csak szólok hiába fárasztottad magad... Majd máskor talán fogékonyabb lesz az agyad, ha lesz egyáltalán olyan...
2011. szept. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
19%

Tényleg nem értem én sem.


Fogyózók pl. vannak, csak akarni kell és lefogysz. Szellemet látni is csak akarni kell, és látod.


Tehát tökre nem konzekvens, hogy csak az ezókkal trollkodunk itt.

2011. szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
66%

Reptoid Ezredes 3?... Egyre több magas rangú tisztjük van már köztünk, attól félek, nem kamu az invázió.

Szinte minden témakörben vannak csesztetők. Ezt látogatom legtöbbet, de írogattam a politika témában is válaszokat, kulturáltan. Erre mindig van négy-öt emberke (szerintem ugyanazok), akik csak azért járnak fel, hogy mindenkibe belekössenek. CtrlC+CtrlV-vel idézgetnek a válaszolók többnyire sokmondatos válaszaiból, és sok-sok nevető hangulatjellel próbálják nyomatékosabbá tenni az amúgy semmitmondó, két-három tőmondatból álló gyerekes hozzászólásaikat. Úgyhogy maradok az Ezotéria témánál, higgyétek el, itt sokkal normálisabb hozzászólók vannak. Nem mondom, hogy mindent elhiszek, de nagyon sok minden elgondolkoztat, ez már fél siker.

2011. szept. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
fogyózókkal is trollkodnak, mindenkivel trollkodnak, de itt a legviccesebbek a reakciók
2011. szept. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

"Levesmártás a reptoidokban azért hiszek mert már láttam őket, nem is egyet és élőben."


De,ha ez veled tényleg megtörtént,akkor miért nem hiszed el,hogy mással is megtörténhet?Csak más nem reptoidot,hanem szellemet látott.


Én is láttam már szellemet és az nem régi romos házban volt és nem is este volt,hanem reggel.

2011. szept. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!