Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért akar mindenki indigó...

Miért akar mindenki indigó gyereket? Miért nem elékszik meg egy 'sima' gyerekkel?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasom hogy a kedves szülöpár mindenáron indigó gyerket akar mivel különleges képeségei vannak.A többi szülö féltékeny a gyerekére a szülök szerint illetve hogy tudná ugy nevelni hogy a gyerek tudja használni a képeségeit. Ennek az egész hülyeségnek mi értelme?
2011. aug. 29. 13:20
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
Minden szülő azt szeretné,ha az ő gyereke lenne a legszebb,legokosabb,legtehetségesebb stb. Azzal,hogy indigó gyereket akarnak azt szeretnék,hogy a gyereküknek előnyös tulajdonságai legyenek,hogy majd az életben jobban boldoguljanak,többre vigyék. Egyszer láttam egy dokumentum filmet egy zseni gyerekről (állítólag valami 200 körüli volt az iq-ja),de magától még beszélni se tudott.A mondandóját előbb leírta és úgy olvasta fel.Meg az egész kölyök tök életképtelennek tűnt,bár állítólag hiper-szuper különleges. Szóval nekem jó a sima gyerek is :)
2011. nov. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:

Én bíbor gyereket akarok arany bevonattal. Szóljatok, ha már divat lesz!



(Az elékszik az elégszik.)

2011. nov. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim válasza:

nem tudom, a gyerek egész életében szenvedni fog

soha senki nem fogja megérteni stb.

ha arról van szó én megkímélném a gyermekemet ettől a különleges küldetéstől és inkább nyugodt kiegyensúlyozott életet szánnék neki

persze könnyű, így a levegőbe beszélniük, mert ők nem így élik le az életüket...

2013. jan. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 kecskefészek15 válasza:

6.oldal 1-es kérdező!

A legokosabb ember Einstein volt,és ő 180-as volt.Pont 200-as iq-ú ember nem létezik!

2015. ápr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!