Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Biblia és a vámpirok,...

A Biblia és a vámpirok, UFO-k, stb. létezése kizárja egymást?

Figyelt kérdés

Ugyan nem emliti őket,de például a dinoszauruszok létezése is nyilvánvaló,viszont ők sincsenek megemlitve.

Itt egy részlet:


Annak ellenére, hogy nincs egyetértés a természettudósok között abban, hogy mi tüntette el a dinoszauruszokat, a média és az áltudományos folyóiratok szerint ez az egyedül értékelhető magyarázat. Ez messze áll a valóságtól. A dinoszauruszok eltűntek, pontosan nem tudjuk, mikor és miért, bár a kipusztulásuk valószínűsíthető, hogy a Teremtés könyve által bemutatott özönvíz: vagy vizözön (diluvium), bibliai történet, mely szerint Isten az emberiség bűnei miatt az egész földet vizzel elborította; az általános pusztulásból csak egyedül Noé menekül meg családjával." onclick="window.location = 'index.php?content=szotar&id=13';">özönvíz hatására történt, akár volt meteor becsapódás, akár nem. Ez tűnik a leginkább valószínűsíthető és érdemlegesen elfogadható hipotézisnek.



"Az a tény, hogy a Biblia nem említi meg a dinoszauruszokat név szerint, nem jelenti azt, hogy Isten nem teremtette meg őket, de azt sem, hogy úgy néztek volna ki, mint ahogyan a múzeumi rekonstrukciók alapján látjuk.Amit nem tudhatunk, az nem szükségképpen mutat rá valaminek a hiányára."

Tehát akkor nem zárja ki egymást?


2011. aug. 27. 16:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

Szia!


Dehogy zárja ki egymást. Például Jézus nem ember volt, hanem az utolsó Földön maradt plejád, aki átadta minden bölcsességét az emberiségnek.

2011. aug. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
hát szerintem nem.
2011. aug. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

[link]


Erről az oladlról letölthetsz egy (két) könyvet ami után kialakíthatod a saját véleményedet a kérdésben.

2011. aug. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Démiennek szolics ***** válasza:
100%
Az általad másold szöveg épp az ellenkezőjét bizonyítja, miszerint nemhogy kizárja, de még erősíti is egymást a kettő. Bár én személy szerint nem tudom hogy higgyek-e az özönvízben, de persze az nem azt jelenti, hogy nem történt meg.
2011. aug. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A bibliában elszórva mindent megtalálsz, még ha rejtve is. Persze nem mintha hitelesnek találnám.

A földönkívüli létformát viszont semmi sem zárja ki.

2011. aug. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
60%

Biblia szerint 6000 éve teremtette Isten a Földet. Szóval ez szerint a dinoszauruszok együtt éltek az emberekkel, mint a Frédi és Béniben. Én az evolúció elméletben hiszek amit bizonyitani tudnak és nem holmi mesékben.


Vámpirok nem léteznek. Ezt csak egy 19. századi iró találta ki.


UFO-kra nincs bizonyiték és nincs ami kizárná a létezésüket. Engem meg nem érdekel, hogy léteznek-e.

2011. aug. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Üljél le, egyes.
2011. aug. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Ennyit az evolúcióról, csak nézd meg :)

[link]

2011. aug. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ezt kérlek titeket válaszoljátok meg nekem, mert a székről majdnem leestem:) Én hallom rosszul?


[link]


3:24-nél és 18:03-nál tényleg Allah-ot mond?


Mert a videót keresztenyfilmek.com töltötte fel, és itt a keresztény Bibliát próbálják vele védeni, sztem ez így elég ciki:) Főleg, hogy valaki olyasvalamit használ bizonyítéknak amit ő maga nem tanulmányozott alaposan:) Ha félrehallottam akkor elnézést.


Ettől függetlenül a film alapjában véve nincs tisztában azzal, hogy mit jelent a tudományban egy elmélet, és hogyan kell cáfolni egy állítást. Ennyi erővel Newton törvényei sem igazak, mert nagy sebességeknél elromlanak, ne is tanítsuk meg őket a gépészeknek. Nincs kedvem annyit gépelni, írtam már eleget a témában, akit érdekel írjon privátot.


Keresztényeknek: hagyjátok már békén a tudósokat. Beleszóltok olyanba amihez nem értetek, ezzel a témában jártasabb embereket teljesen a kereszténység ellen hangoljátok, holott Jézus pont az ellenkezőjével bízott meg titeket.


Ateista tudósoknak: fogadjátok el, hogy a hit lényege a hit, ez ellen racionális érvekkel nem lehet fellépni.

2011. aug. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm Raptor Jézus válaszát, én is így sejtettem.
2011. aug. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!