Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért szeretnek engem annyira...

Miért szeretnek engem annyira az ezoterikusok?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy az un. ezoterikus gondolkodásúak előszeretettel keresik a társaságomat, és nem értem, miért. Ugyan nem vagyok materialista, inkább afféle művészlélek (festek), de az olyan jellegű dolgok, mint amiket itt lehet olvasni, egyáltalán nem érdekelnek.

A külsőm is szerény, átlagos.

Van valakinek ötlete, miért van ez?


2011. aug. 24. 12:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Te vagy 404?:O:D
2011. aug. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
????
2011. aug. 24. 12:17
 3/12 anonim ***** válasza:
Amúgy csak úgy maguktól nem fognak téged keresni. Főleg sokan nem.
2011. aug. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Démiennek szolics ***** válasza:
85%
Hát nyilván van valami, ami tetszik nekik, vonzod vele őket. Tudat alatt, vagy akár tudatosan is keresik a társaságodat, talán a kisugárzásod miatt. Én erre tippelnék :D
2011. aug. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
én nem szeretlek mer nemtudom kivagy xD
2011. aug. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

drakonak szolics:

A szakterületeid közé tartoznak a földönkívülis témák is?

2011. aug. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
nem nagyon.keveset tudok de az se sok xD én inkáb a természet feletti lényegbe vagyok othol meg a mágiába
2011. aug. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kérdező: Mikor kezdenek megszeretni? Mielőtt vagy miután megnézték a képeidet? Lehet, hogy olyan témájúak a képeid, amik beindítják a képzeletüket.
2011. aug. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem, mert nem is tudják, hogy festek, nem szoktam mondani. Szerintem már látásból szimpinek ítélnek, aztán pár mondatot beszélünk, és máris belelkesednek. Nem értem, mert nem vagyok jó beszélgetőpartner az ilyen témákhoz.


Legutóbb pl. egy vásárban nézegettük többen a kerámiákat, az eladó nő (művész) egyből kiszúrt engem, és már hadarta is, hogy melyik cucc hogyan befolyásolja pozitívan az elmét, stb.

Vagy felvettek egy irodai asszisztensi állásra, és a főnököm csalódottan, szinte frusztráltan vette tudomásul, hogy nem vagyok ezoterikus. A felvételi beszélgetéskor ezek szerint azt hitte, igaz, ott szó volt a festészetről is. Finoman próbáltak megtéríteni.


Olyan is előfordult, hogy valaki felszállt a buszra, egyből odaült mellém, és előadta az ezoterikus gondolatait.


Ki érti ezt...

2011. aug. 24. 13:14
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

Lehet, hogy

- aura formájú a frizurád,

- "I'm a reptoid" feliratú a pólód,

- halkan zümmögsz néha,

- néha fennakadnak a szemeid, és standby módba állsz át,

- ezüst színű sapkát hordasz,

- hat ujjad van (vagy csak úgy látszik messziről),

- mindekire mosolyogsz, mint Ghandi,

- szúrós a tekinteted, mint Gyurcsók Józsefnek TV-gyógyítónak,

stb.

2011. aug. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!