Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az asztroc...

Spyke93 kérdése:

Mit gondoltok erről az asztrocenterről ami megy az RTl-en?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 12:59
 1/10 A kérdező kommentje:
én valamilyen szinten hiszek az ezotériában de kérem mi ez??? ti hogy gondoljátok?
2011. aug. 23. 13:02
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kamu! Hagyjuk már! :)

Én járok szellemgyógyászhoz, annak érzem a jótékony hatásait, hiszek az Angyalokban, mert tapasztaltam a jelenlétüket, segítségüket, de ez egy vicc!!

Ráadásul anyósom több 1000 forintot telefonál el.. :S Brrrr.. :)

2011. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 x) ***** válasza:
Én egyszer felhívtam őket, mondván hogy kipróbálom mit tudnak... hát azóta sincsen új párkapcsolatom, sem pedig gyerekeim. xD
2011. aug. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Aki komolyan azt gondolta, hogy ezek meg fogják majd neki mondani a frankót az emelt díjas számokon, annak csak gratulálni tudok!
2011. aug. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

én imádom őket

hobbim lett és mellette még a hasam is kockás a nevetéstöl

2011. aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem baromság tv-én keresztül ad energiát és jósol az embernek ugyanmárr!
2011. aug. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mindig pénzenergiát küldenek, és minden adás az utolsó utáni lehetőség.

De a kedvencem a szeretet energia.....

Szerinted?

2011. aug. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Marha nagy szemétség, azt gondolom. A sok szerencsétlen Marika, és Iluska néni a kis félretett pénzét ekkora baromságra pazarolja. És ezt jól ki is használják a tévécsatornák! Nem szabad bedőlni nekik. Segítőkből csak olyat válasszon az ember, aki tényleg segíteni akar, jóindulatú, és nem forgatja ki az embert a vagyonából! Valahogy elveszíti a hitelességét számomra. (No, ezért utálom az egyházakat is!)
2011. aug. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt h bizonyos emberek megélnek mások hülyeségeiből és naivitásából valaki meg gürizik mint a vakló és tartalékol!
2011. aug. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja és valóban szemétség mert szerencsétlen nyugdíjas néniknek bácsiknak kihasználják a naivitását meg nem csak nekik de nagyrészt nekik!
2011. aug. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!