Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vámpírok léteznek?

Vámpírok léteznek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 12:12
1 2
 11/14 anonim válasza:
Leteznek 100% en is hiszek bene
2011. dec. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Sziasztok szerintem léteztek és léteznek is!Régen 100% hogy léteztek és ha az emberi faj ilyen sok éveken keresztül fent tudót maradni akkor a vámpírok is!
2012. febr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Ú de fogyik vagytok he xd most komolyan hisztek abban,hogy vannak emberszerű lények akik egyedül éldegélnek,repülnek,denevérré változnak és úgy táplálkoznak,hogy közben tömeggyilkosságot végeznek minden este??Szerintetek ha tényleg lenne ilyen nem tudna mindenki róla??Azért ha eltűnik jó pár családos ember azt azért észre veszik és az összes híradóban ezt nyomatnák ... azért néha átgondolhatnátok hogy mit írtok mikor ilyet írtok hogy "tuti léteznek tuti tuti"
2012. nov. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Adrienn12 válasza:
én nem nagyon tudom.. lehet mostmár nem nagyon. de régebben biztos hogy léteztek. mondjuk olyasmik mint az alkonyatban.
2012. nov. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!