Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az mit jelent ha mindig érzem...

X) kérdése:

Az mit jelent ha mindig érzem hogy nyitva van-e egy ajtó? (Lent)

Figyelt kérdés
Nos úgy szokott lenni hogy este mikor kimegyek a lovamhoz én zárok be mindent.. kaput, garázst, tárolót és azt a helyet ahol a vegyszereket tartjuk (méregraktár :D). És mikor elérek a tárolóhoz és a méregraktárhoz mindig tudom előre hogy nyitva van-e az ajtó, vagy nincsen. És mikor leellenőrzöm mindig úgy is van. De nem azért mert tudom hogy mikor ki nyitja ki meg csukja be, mert abszolút változó hogy ki mikor mit csinál ott. Más "különleges képességem" nincsen ezt az egyet érzem mindig pontosan. Ez mit jelent?
2011. aug. 16. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Kezdesz meghibbanni, sok stressz ér. Pihenj többet és kevesebbet netezz !
2011. aug. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
semmit sem jelent..az ilyen dolgoknak nincs jelentése..ez olyan mint ha tudsz énekelni..semmit sem jelent csak képesség .. bár nem hiszem hogy létezhet iylne képesség ..ezt inkább női megérzésnek hívják..még ha fiú is vagy akkor is :D
2011. aug. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok :D és lehet hogy tényleg semmit nem jelent...
2011. aug. 16. 23:31
 4/9 anonim ***** válasza:
örülj neki :D jól jön ha lesz saját házad :D
2011. aug. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy valaki nagyon utál és az őrületbe akar kergetni !
2011. aug. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

bocsi, de nekem derül ki a kérdésből, hogy a zárra gondolsz, vagy arra hogy nyitva van az ajtó, ha az utóbbira, az azért van, mert visszaverődik róla a hang, ezt érzékeled

ha zárra, akkor nem tudom, jók a megérzéseid, én is ilyen vagyok

2011. aug. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A zárra gondoltam :)
2011. aug. 18. 00:54
 8/9 Dollars ***** válasza:
Jók a megérzéseid!
2011. szept. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dollars ***** válasza:
a puttón gyakorolj!
2011. szept. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!