Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Úgy érzem hogy az ördögtől...

Úgy érzem hogy az ördögtől kaptam a pénzt szerintetek?

Figyelt kérdés

Nagyon szerettem volna pénzt és én már azt mondom h mindegy h mitől vagy kitől és meg is lett lehet h eladtam a lelkemet az ördögnek vagy vmi démonnak?

Azóta furcsa dolgok történnek nektek mi a véleményetek?


2011. aug. 8. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy a sátánnak adtad el a lelked

hanem valami másnak és az szopás tudtommal még 3 évig jó lessz de aztán rossz dolgok fognak történni én ezt halottam egy olyan valakiről aki eladta a lelkét valamilyen lénynek

2011. aug. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Killgun ***** válasza:
100%
Sátán és a démonok nem vesznek el lelkeket...Nézd meg a kereszténységet,na nekik nincs lelkük,ez látszik rajtuk...
2011. aug. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
előzőnek én is ide akartam kilyukadni XD
2011. aug. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha a kereszténység alatt az összes keresztény embert értitek, akkor engem is, mert én kereszténynek vallom magam. Ez azt jelenti, hogy én lelketlen vagyok és ez látszik is rajtam? De hiszen nem is ismertek?

Azt tudom, hogy messze nem vagyok tökéletes keresztény, azaz szent,de még soha senki nem nevezett lelketlennek.

Mindegy, nem sértődöm meg, sőt megbocsájtok nektek, keresztényhez illően.


Kedves kérdező!

Ha eladtad volna a lelkedet az ördögnek, arról biztosan tudnál.

Milyen furcsa dolgokra gondolsz?

2011. aug. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vigyáz, hamarosan jön egy csapat ördög, és elvisz a pokol legmélyebb bugyrában.
2011. aug. 9. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De jó végre csak hátradőlni és látni hogy nem csak én adok értelmes válaszokat.:)


Kérdező, az általad Ördögnek titulált entitás nem fog neked ok nélkül segíteni, a lelket pedig nem lehet eladni, a szabad akarat (ami a keresztényeknek nincs meg, így igen talán rájuk mondhatjuk hogy "eladták") ezt megakadályozza.

2011. aug. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha valóban az ördögtől származik akkor a lelkedet elveszed. Te éled tovább napjaidat, nem érzel változást, de az emberi jegyeid mindenképp gyengülni fognak emiatt. (erre mondják, hogy így válik valakiből egyre inkább lélektelen ember). Halálod után a lelked szenvedni fog, ha nem teszel ellene semmit.
2011. aug. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!