Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mi lehetett, valaki más is...

Ez mi lehetett, valaki más is volt itt?

Figyelt kérdés

egyik nap a férjemmel beszélgettem. ő az asztalnál űlt,én neki háttal és masszíroztam a hátát. egyszer csak mintha ezt mondta volna: kiszedtem a huzalokat a székből,jó nagy munka volt,de így legalább lett belőle valami.


hozzáteszem irodai munkát végez.. én úgy meglepődtem,h nem is szóltam semmit..amit már bánok de nem akartam h a férjem hülyének nézzen


most én hallucináltam,vagy volt ott valaki? mert előtte semmi ilyen témáról nem beszélgettünk..


2011. aug. 8. 19:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen. Az illető hangján hallottam valamit, hogy ezt meg azt mondta, én megkérdeztem tőle de azt mondta, hogy nem ő volt az..

Szóval érdekes volt, de szerintem is azért meg kellett volna kérdezned. Még nem késő. Lehet,hogy ő mondta.

2011. aug. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez az egyik pillanatról a másikra elalvás sztem nem paranormális. Lehet, hogy narkolepsziás vagy, de amúgy én nem vagyok az, mégis szokott velem iylen történni. Meg oylan is, hogy majd' összeesek, ha azonnal nem fekszem le aludni. Ez általában oylankor, ha sokáig nem aludtam rendesen (pl 3 nappal ezelőtt aludtam 6 órát, tegnap csak 4et, és nem bírja a szervezetem, mert nyár van, és aludni akar:)) Amúgymeg lehet, h tényleg félreértetted, amit mondott. Az álmodból ébredéssel kapcsolatban meg az álmok válhatnak valószerűvé is:) Legalábbis úgy érzed:) Párom mondta többször is, hogy álmomban úgy nyávogtam, mint egy cica, vagy rándult egy nagyot a testem.. amikor felébredtem kérdezte, h mit álmodtam? Én meg mondtam, hogy azt, h leestem a lépcsőn. Ő meg mondta, h csak azért kérdezte, mert rándultam alvás közben, mielőtt felébredtem:D
2011. aug. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi lehetett, de huzalos székről még nem hallottam.
2011. aug. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
hát ez meg a másik!!!! lehet én vagyok hibbant..
2011. aug. 9. 21:44
 15/15 anonim ***** válasza:
Na megkérdezted?
2011. aug. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!