Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mi lehetett, valaki más is...

Ez mi lehetett, valaki más is volt itt?

Figyelt kérdés

egyik nap a férjemmel beszélgettem. ő az asztalnál űlt,én neki háttal és masszíroztam a hátát. egyszer csak mintha ezt mondta volna: kiszedtem a huzalokat a székből,jó nagy munka volt,de így legalább lett belőle valami.


hozzáteszem irodai munkát végez.. én úgy meglepődtem,h nem is szóltam semmit..amit már bánok de nem akartam h a férjem hülyének nézzen


most én hallucináltam,vagy volt ott valaki? mert előtte semmi ilyen témáról nem beszélgettünk..


2011. aug. 8. 19:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Megkérdezted a férjed hogy nem ő mondta e?
2011. aug. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hátall ültél neki ,akkor ,hogy masszíroztad a hátát?,amúgy szerintem csak félre hallottál valamit ,mindenkivel megesik az ilyen
2011. aug. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
úgy értem a háta mögött :) nem kérdeztem meg mert azt hittem én vagyok hibbant,de mivel azóta se tudom elfelejteni,így ideírtam hátha más is élt meg hasonlót..
2011. aug. 8. 19:09
 4/15 anonim ***** válasza:
Gondolom úgy értette hogy a háta mögött ült. Amúgy szerintem sem történt semmi paranormális.
2011. aug. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem tudom elképzelni h ő mondta,semmi ilyennel nem foglakozik,soha
2011. aug. 8. 19:09
 6/15 anonim ***** válasza:
XD mi a fenének nem kérdezted meg? Miért nézne hibbantnak, lehet tényleg mondott valamit csak félre hallottad.
2011. aug. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

de akkor mi volt? képzelődtem?! olyan is volt már,h elaludtam,és arra ébredtem h megfogja valaki a vállam és a nevemet kiáltja. felugrottam,azt hittem a férjem,de ő fürdött.. most meg ez.. és az is volt már h egyik pillanatról a másikra elaludtam. úgy éreztem ha nem fekszem le összesem.

jó pár éve pedig olyan is,h teljesen tudatomnál voltam,de nem tudtam mozdulni,halálfélelmem volt. csak a szememet mozgathattam..


nem tudom mik ezek...

2011. aug. 8. 19:13
 8/15 A kérdező kommentje:
épp h tisztán hallottam pont ezért lepődtem meg.. :( tudom meg kellett volna de annyira leblokkoltam
2011. aug. 8. 19:13
 9/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a saját idegrendszered viccel meg, nem vagy esetleg kimerült, eszel elég vitamint ?
2011. aug. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

a férjed hangján hallottad a mondatot?? mert akkor a férjed beszélt.. és az, h előtte nem beszéltetek ilyen témáról, az nem jelent semmit

velem is előfordul, h olyan valamit közlök a párommal, ami nem a témába vág, csak hirtelen eszembe jut, h ezt csináltam ma, vagy ez történt ma, stb..

2011. aug. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!