Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vajon tényleg mi vonzzuk be...

Vajon tényleg mi vonzzuk be az életünkbe a jót és a rosszat?

Figyelt kérdés

Az elmúlt időszakom elég nehéz volt, elkeseredtem és elhagytam magam, és egyik rossz után csak jött a másik folyamatosan. Egy ideje próbálok újra pozitív lenni és meglátni a jó dolgokat mint régen, és úgy tűnik jobban is alakulnak a dolgok. Kíváncsi lennék hogy ti hogyan gondolkodtok ebben a témában, esetleg saját tapasztalatokat is várok. Sajnos még érzem hogy sok negativitás van bennem, és nehéz elhagyni őket.

23L


2011. aug. 8. 12:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem vonzzuk, megteremtjük. Nincs szabadon szálldosó jó és rossz, hogy hívásra megjelenjen, mint egy éjféli pillangó.


Te döntöd el, miként akarsz élni és miket akarsz megélni, legyen az nehézség, tanulni való vagy pihentető időszak. Tisztázd le a céljaidat vágyaidat, és hogy mi tesz boldoggá, és tedd magad boldoggá :)

2011. aug. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Igaz szerintem.

Minél sötétebben látod a dolgokat, annál több rossz történik veled.

Ha már végképp nem megy, hogy megoldd a problémáidat, akkor mondd azt, hogy jó, egy időre elfelejtem, lesz, ami lesz.

És ilyenkor általában történik valami jó, kialakulnak a dolgok.

De ez csak akkor jó, ha előtte mindent megtettél, hogy jobb legyen, és nem jött össze.

Van ilyen.

Annyira begörcsölsz ilyenkor, hogy elrontasz mindent.

Ilyenkor jobb lazítani, és azt nem érdekel, majd lesz valahogy.

És ki is alakul.

2011. aug. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
és a betegségekkel mi a helyzet? lehet hogy én teremtettem magamnak? hogy gyógyuljak meg?
2011. aug. 8. 12:35
 4/14 anonim válasza:
52%

talán már ismered a vonzás törvényét, a titkot...erről van egy film...emberek mondják el tapasztalatikat a titokról...

linkelem a filmet...érdemes megnézni és használni is:)

[link]

2011. aug. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Tedd rendbe magad. Találd meg az erősségeid és azokat a dolgokat, amikre büszke lehetsz.

Jelen pillanatban olyan vagy, mintha saját magam olvasnám, vagy magam egy kicsit kevesebb tapasztalattal.


A betegségek lelki eredetűek, a testi tünetek nem okok hanem okozatok. Érdemes figyelni rájuk, de nem szabad elfeledni hogy az okait is kezelni kell.

A betegség is, ha súlyos is, ott fog feltűnni, ahol megengeded neki..

velem is ez van. Egyetlen pont van, ahol csak kellemetlen a súlyos betegség is, de nem korlátoz, és lám azzal szenvedek, mert képtelen voltam még feloldani magamban minden rossz emléket.


Esetleg egy pszichológussal beszélj, ő önbizalomlöketet ad.

A lényeg hogy ez meglegyen. Hogy boldogabban láss mindent, főleg önmagad.


Lehet hogy kell egy nagy változás, mielőtt tényleg komoly lesz a baj.. én megléptem és olcsón megúsztam viszonylag, csak az utóhatásait szenvedem, mert a környezetem nem olyan hogy könnyen fogadja, így időről időre visszatér a boldogtalanság vele.

És ezekkel periodikusan a betegség is. Furcsa szerkezet az emberi test:D:D

Meg kell találnod a boldogságod és erőd, akkor nem lesz gond ezzel. Az enyém megvan, csak nem mindig elérhető.

2011. aug. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Így van... Én már elég régóta úgy vagyok mindennel, hogy ahogy megmondtam, űgy lett! Elkezdtem középsuliban, hogy milyen párom lesz (megértő, őszinte, állatszerető, nem dohányzó, nem alkoholista, hűséges, magas, kedves) nah mondták, ilyen nincs is!! Mondom, DE lesz!!Lett is, és 6és fél éve együttvagyunk, már a férjem!!! :)) Utána elkezdtem mondogatni a munkát!(Részidős, közel legyen, jól fizessen, telefonos meló legyen, kedves kollégák, jó főnök, saját időbeosztás stb) Meg is lett! Baromi jól éreztem magam a cégnél, de megszűnt :( na újra megálmodtam kis változásokkal milyen meló legyen, és miben legyen más, mint az előző!! És a mostani a világ egyik legjobb melója. 4órás egy világcégnél vagyok, vevőszolgálat, de mellete sok időm van, netezhetek, jó főnök, aranyos csapat, gyönyörű irod, 25 percre a lakásunktól, és a 4 óráért fizetnek havi 75ezret kézbe +13, 14 havi fizu, ajándékutalványok, stb Na így voltam a kutyámmal is, h amíg nem volt, mondták mit okoskodok, majd ha lesz, akkor neveljem jól.. Hát ez is meglett.. Csak pisloghaak akik mondták.. A lakásunkat is megálmodtam és olyan is lett!! Imádjuk!! Szép az élet ha azzá teszed!! Persze mindenkinek vannak jobb, roszabb periódusai, de teni kell a dolgokért és akkor jól alakul minden. Nameg.... Én hiszek az Őranyalokban is akik, besegítenek itt-ott :)) Mindenkinek van Csak beszélj velük.. :)
2011. aug. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! Utolsó válaszadó ezt hogy csináltad?:) Hangosan kimondtad a mondatot h pl a munkám ilyen meg ilyen lesz? vagy?:))
2011. aug. 8. 13:02
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a linket is!!
2011. aug. 8. 13:04
 9/14 anonim ***** válasza:

szia!


Én is úgymond megmondta,hogy mit szeretnék,nekem eddig sajnos nem jött össze.Alábbhagyott a lelkesedésem,és elromlott a dolog.Nagyon szerettem volna bekerülni egy állásra,már túl voltam több interjún,több körön is.Az első kör ment mint a karikacsapás,tényleg a legjobb formám hoztam.Utána mondtam magamnak,hogy áh kár álmodoznom,hisz úgysem fogok én nekik kelleni.De azért eljátszottam a gondolattal,hogy milyen szuper lenne.Nem vagyok pénzmániás,meg van mindenem,megelégednék egy olyan állással,ami keveset fizet,csak legyek már végre hasznos valakinek!Hát behívtak a második körre.Ott valahogy alábbhagyott a lelkesedésem,éreztem,hogy már nem vagyok szimpatikus valamiért.Talán a félelmet vonzottam be:( És nem sokkal később közölték is,hogy nem kapom meg az állást. Kicsit felhagytam ekkor a dologgal.Majd jött egy újabb interjú,oda sem vettek fel. Ez még csak az egyik dolog.Nagyon válogatós vagyok a férfiak terén is,csak nem akar összejönni.De úgy döntöttem,már elégszer feladtam a vágyaimat és az elvárásaimat,úgyhogy most már nem fogok megeledni kevesebbel :-) Próbálok én is most pozitívabban gondolkodni,és egyenlőre még csak tervezem gondolatban,hogy mik is az elképzeléseim munka és párkapcsolat terén,aztán meglátjuk mi lesz!

2011. aug. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Kérdésedre válaszolva, hogy hogyan csináltam, hogy minden úgy lett, ahogy szerettem volna: Szóval az ismerőseimnek, barátaimnak, családomnak is lelkesen áradoztam arról, hogyan képzelem el a jövőmet (párkapcsolat, munka, lakás, kutya) és mondogattam sokszor, hogy hogyan kell lennie.. Nem láttam akadályát sem, hogy úgy legyen, tehát nem vagyunk szegények és nem úgy lett lakásunk, hogy az égből pottyant, de attól még sokmindenn azon is múl(hat), hogy hogyan állsz hozzá. Sóval ha vmit elhiszel és mondogatod, elképzeled magadban, látod magad előtt, beleéled magad, hogy úgy kell lennie, akkor úgy is lesz!! Sok sikert!! :)
2011. aug. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!