Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ugye, azt nem lehet tanulni,...

Ugye, azt nem lehet tanulni, hogy valaki látó legyen?

Figyelt kérdés

Annyira érdekelnek az ilyen dolgok... Szeretném, ha lenne nekem is lenne ilyen képességem, de úgy tudom, hogy erre születni kell... :(


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2011. júl. 25. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
De, meg lehet tanulni, bár kevesen tudják. Nekem van róla egy nagyon hatásos könyvem, akit érdekel, írjon, persze nincs ingyen az ilyen...
2011. júl. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel a képességgel születni kell.

És sokszor ez nem is olyan kellemes. Csak gondolj bele, milyen hátrányai vannak.

Szerintem nincs olyan tanfolyam, vagy beavatás, ami ki tudja fejleszteni azt a képességet, amihez nincs adottságod.

Aki tanfolyamon lett látó, meg mágus stb..., az legtöbbször szerintem nem egészen normális.

Sértés nélkül mondom.

Nagyon sok köztük a pszichiátriai eset.

2011. júl. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A bölcs: szívével látja a láthatatlant.


metafizikai érzékenység kell hozzá, a megismerésben való egyre mélyebbre jutás vágya, a bölcsesség szeretete


egy biztos: ezt pénzért nem lehet venni,

pénzért nem lehet tanulni.

2011. júl. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Első hozzászóló!


Le tudnád írni ide a könyv címét?? :)


Előre is köszi!

2011. júl. 25. 15:13
 5/9 anonim ***** válasza:

14.53 vagyok.

Szerintem is így van utolsó.

Nem véletlen, hogy nem mindenki kapja ezt a képességet, mert sokan visszaélnének vele.

Csak képzeljük el, mi lenne, ha tanfolyamon meg lehetne tanulni a mágiát, meg azt, hogy hogy legyünk látók, jósok stb...

Mindenfajta ember elmenne a tanfolyamokra, rosszindulatúak, elméjükben labilisak, aztán mágiáznának össze-vissza, lehet, hogy tudattalanul is, de más kárára.


Jól van ez így, ahogy van, hogy csak kevés a különleges ember.

2011. júl. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát én nem más kárára akarok "mágiázni"... Én éppen, hogy örülnék és értelmet adna az életemnek, ha segíthetnék másokon egy ilyen képességgel...
2011. júl. 25. 15:25
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Nem is gondoltam, hogy más kárára mágiáznál.


Csak ez veszélyes terület, mert lehet, hogy Te segíteni akarnál valakin, aki bajban van, de neki pont ez a tapasztalat kell ahhoz, hogy megértsen valamit az életében, vagy jobb emberré váljon.

Úgyhogy nem lehet tudni, mikor teszünk jót vagy rosszat valakinek.

Én is szerettem volna segíteni egy nagyon kedves barátomnak, amikor rossz irányba ment el. Tényleg rossz irányba, jóformán tönkretette az életét, és próbáltam neki pozitív energiákat küldeni.

Az eredmény?

Annyira azonosultam vele, és annyira éreztem a gondolatait is, hogy az ő depressziója rám is átragadt.

Folyton fájt a fejem, és gyakran sírtam miatta. Nagyon-nagyon sajnáltam.

Még most is nagyon rosszul van, és ha ez így megy, végleg tönkreteszi magát, de rájöttem, nem tudok segíteni neki.

Ha ő ki akar jönni a bajból, akkor ki fog, és akkor én ott leszek. Ha nem,akkor pedig végignézem sajnos, ahogy kifordul önmagából még jobban.

Nekem azt mondták róla, hogy hagyjam Őt, ez a tapasztalat kell ahhoz, hogy rájöjjön, milyen irányba is kell mennie.


Nem tudjuk, mikor teszünk jót.


Tényleg nem.


Én is jót akartam, de rossz lett belőle.

És, ha Neki szüksége lesz rám, akkor egy erős emberre lesz szüksége, nem olyanra, aki tönkrement miatta, mert segíteni akart, de nem tudott.

2011. júl. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Dehogynem!

Küldj nekem 2000 ft ot és beszélek Zeusszal hogy áldjon meg!

Ő adta nekem is a képességem!

2011. júl. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Killgun ***** válasza:
Láttál már gonoszt,aki mágiát használ?Nem...Egyszerűen őket nem érdekli ez,mert annyi más módszer van,és a világ egy nagy szkeptikus...Meg amúgy is...aki megismeri,hogy hogyan kell ez csinálni,rájön,hogy felesleges gonosznak lenni...Mindenki képes megtanulni...
2011. júl. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!