Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Teszel valamilyen gazdasági...

Teszel valamilyen gazdasági intézkedést a 2012-es világvége okán?

Figyelt kérdés

2012-ben megváltozik mindannyiunk élete ez már köztudomású. Minden magát valamire adó ezotériás társaság, fórum kinyilatkoztatta ezt ( felemelkedés, katasztrófák és vilégvége egy kataklizma kíséretében ). De még a legracionálisabban szkeptikusok is gyökeres fordulatot várnak 2012-ben az emberiség tőrténetében ( Globális diktatúra illetve Reptílián hatalomátvétel kíséretében ). Biztosan tudjátok már ezért nem ragozom.


Te vagy a bírátiköröd fogtok olyan gazdasági eseményt foganatosítani amelyet a 2012-es világvége induklál?

Teszemazt elkőltöd megtakarított lakásadat, házadat pénzedet, amíg még lehet és feléled az emberiség tőrténetéből hátralevő kevéske időt. Felemelkedve transzcendens lényként már úgysem kellenek az anyagi javak, illetve a fent említett események valamelyikének életbeléptekor is haszontalanná válnak ezek. Te mit teszel ?


2011. júl. 25. 13:09
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Úgy érted befektetés a világvégébe? :-D

Senki hiteles nem beszélt itt világvégéről.

Sem a csillagászok, sem a katonai vezetők, sem a maják. kíváncsi leszek mi lesz 2012-ben, mert szerintem lesz valami. Nem tudom mi. Lehet hogy a hisztéria miatt sok szekta csoportos öngyilkosságot kísérel meg. Mondjuk egy hatalmas járműbe vezetnek kipufogógázt. Nem vagyok a halál büntetés híve, de aki hülye haljon meg.

Vagy egyszerűen csak kisüt a nap :-)

2011. júl. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Ugye, tudod, hogy az idén is volt már legalább három "köztudomású" és tutibiztos világvége? :)


Ha pedig valóban vége lenne a világnak, akkor sem neked, sem nekem, sem senkinek nem téne semmit tennie többé. Lazítsál és felejstd el ezt a sok sületlenséget!

2011. júl. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 Sörensen válasza:

. . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,

. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}

. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./

. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./

. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/

. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}

. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../

. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`

2011. júl. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 Lia99 válasza:
ez az egész akkora 1 marhaság!Furcsa de képzeljétekel én már tuléltem 1 világvégét.Hiszan 2000-ben is világvége volt már nem??
2011. júl. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 Sörensen válasza:
Szerintem csinálj egy "event"-et Facebookon, majd meglátod, hányan "attend"-elik. Aztán majd meglátjuk, lesz-e.
2011. júl. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

[link]

Nem tudom,hogy hányadszor linkelem be ezt nektek,de a lényeg,hogy megnyugodjatok.

2011. júl. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
Nagyon túldramatizáljátok az egészet. Az elmúlt 3600 évben a földön a fekete, ha tetszik, a férfi, az erő, a jang) uralkodott. Most jön a fehér (a nő, a szelídség, a jin) és ezzel az emberekben felerősödnek a jó tulajdonságok, több lesz bennük a szeretet és a megértés. Kevesebb gyilkosság és katasztrófa lesz, de ez nem jelenti azt, hogy felemelkedünk, meg hogy nem lesznek anyagi javaink. Ugyanúgy fogunk élni, mint bármikor.
2011. júl. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Hát ha beütöd a gogléba vagy a youtubeba hogy világvége 2012, world end 2012 akkor sok találatot találsz !


Vannak tudósok akik szerint szintén lesz valami. A maják is megmondták már nagyon régen, most ez csak bemagyarázás hogy a maják nem mondták, mert lesz valami.

2011. júl. 30. 23:20
 29/32 anonim ***** válasza:
A maják azt mondták,hogy ciklusváltás lesz,nem világvége.
2011. júl. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
én nem hiszek 404-ben
2011. júl. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!