Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Teszel valamilyen gazdasági...

Teszel valamilyen gazdasági intézkedést a 2012-es világvége okán?

Figyelt kérdés

2012-ben megváltozik mindannyiunk élete ez már köztudomású. Minden magát valamire adó ezotériás társaság, fórum kinyilatkoztatta ezt ( felemelkedés, katasztrófák és vilégvége egy kataklizma kíséretében ). De még a legracionálisabban szkeptikusok is gyökeres fordulatot várnak 2012-ben az emberiség tőrténetében ( Globális diktatúra illetve Reptílián hatalomátvétel kíséretében ). Biztosan tudjátok már ezért nem ragozom.


Te vagy a bírátiköröd fogtok olyan gazdasági eseményt foganatosítani amelyet a 2012-es világvége induklál?

Teszemazt elkőltöd megtakarított lakásadat, házadat pénzedet, amíg még lehet és feléled az emberiség tőrténetéből hátralevő kevéske időt. Felemelkedve transzcendens lényként már úgysem kellenek az anyagi javak, illetve a fent említett események valamelyikének életbeléptekor is haszontalanná válnak ezek. Te mit teszel ?


2011. júl. 25. 13:09
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Én össze szedem minden barátomat/haveromat, meg rengeteg piát, és rendezek egy nagy Túléltünk még egy apokalipszist bulit.
2011. júl. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Nem veszek tartós kenyeret, nem veszek fel hitelt, nem szülök több gyereket, nem főzök lekvárt.

Kinyaraljuk magunkat idén, megeszem az összes lekvárt :-)

2011. júl. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy?
2011. júl. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Ennek a kérdésnek éppen az az értelme, hogy annak ellenére, hogy mindenki papol, hogy majd 2012-ben felemelkedünk meg minden lesz, annak ellenére azért mégsem veszi senki sem komolyan. Az érdekelne, hogy aki sörözik meg minden partyt csinál, az kifejezetten 2012 miatt teszi vagy amúgyis ezt tenné.
2011. júl. 25. 17:42
 15/32 anonim ***** válasza:
Persze gazdasági intézkedések: beszerzek egy Justin Bieberes pólót,hogy abba haljak meg... :)
2011. júl. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Én amúgyis söröznék a haverokkal:D:D
2011. júl. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 Won ***** válasza:
Én nem herdálom el. Ha nem lesz rá szükség, akkor nem lesz, de ha mégis akkor nem lenne jó ott álni egyy fillér nélkül.
2011. júl. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:

Szia!


Bocs, de én szkeptikus vagyok ilyen dolgokban, ugyanis eddig az összes, "beharangozott világvégét" túlélte az emberiség és a föld élővilága. :-)


Szerintem a világvégét mi fogjuk előidézni, de ez már hadászati, illetve tudományos kérdés.


Eszemben sincs a mai gazdasági helyzetben felélni a lakást, autót, ... mindenemet, hiszen csak akkor leszek biztos a világvégében, ha ténylegesen látom. Addig gondolni kell a jövőre, családra.


Ha hinnék benne, és most egy nagy világvége bulit tartanék a vagyonomból, akkor esnék "arcra", ha nem jönne el. Vakaróznék még ott is, ahol nem érem el, illetve nem is viszket.........


Maradok inkább maradi ember ( földhözragadt gondolkozású ).

2011. júl. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Majd ha a ma elő maják is azt mondják, hogy világvége lesz, mert ők a SAJÁT kultúrájuk emlékeiből azt olvassák ki, akkor el lehet kezdeni intézkedni. De mivel ők is baromságnak tartják ezt az egészet, ezért azt hiszem joggal feltételezhetjük, hogy valóban az.
2011. júl. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sok világvége jóslat volt már, de ez más. Én egyikben sem hittem, de ez igaz. Ezt a Maják mondták és mindenki azt mondja itt is az oldalon a spirituálisok, hogy 2012-ben mennybe megyünk vagy elbukunk. A maják soha nem jósóltak hamis világvégét, eddig minden jóslatuk bejött nekik. Az hogy el fognak tűnni, az is bejött.
2011. júl. 30. 17:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!