Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a videóimról?

Mit gondoltok a videóimról?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=fLAt2h4junM

http://www.youtube.com/watch?v=Ft7_LVAJOJc

http://www.youtube.com/watch?v=-5JciPGLDWo


Mindegyik Arkangyalról készítek egy-egy videót, még csak háromnál tartok. :)


2011. júl. 13. 00:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát... szerintem értelmetlen, de ha ez lefoglal és jólesik, akkor csináld.
2011. júl. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én Gábor vagyok De a Mihályos jobban tetszett. Sőt az jó volt. Végig is néztem. Mi alapján lett az a képek sorrendje? Mert azt láttam hogy sem történelmi sem földrajzi tekintetben semmilyen rendszer nem volt benne. Igaz az már amúgy is uncsi.
2011. júl. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Még Szamael van hátra?


Amúgy látszik katolikus vagy. ;) Vagy csak az ország az?

2011. júl. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy.

A Michael-nél a zene nem fejeződik be a videóval, észrevenni, hogy a vége le van vágva.

A Gábriel-nél és a Raphael-nél már jó, itt már kijött. Ahogy a képek elmennek a zene is véget ér, előtte lehalkul és még van utána egy-két másodpercnyi „margó“. Így a jó. Ilyesmire érdemes vigyázni.

2011. júl. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem látom értelmét ennek a vallásosodásnak, ez egy turmix ami a képek alapján az alábbi összetevőkből áll:


-kereszténység

-okkultizmus

-pogány vallások

2011. júl. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat (is). :)


01:55


Igen, katolikus vagyok. Viszont a videókat nagyrészt "spirituális szempontból" készítettem, természetesen "vallási dolgokkal keverve". :)

Uriel van még hátra, de ebben még nem vagyok biztos. (Nem tudom, hogy 4, vagy 7 Arkangyalról készítsek-e videót.) Lucifer kivételével mindegyikről készítek.

Szinte biztos vagyok benne, hogy léteznek Angyalok és Arkangyalok is, nagyon szeretem őket. Már gondolkodtam rajta, hogy esetleg idézek egyet. :)

Egyébként ez az Angyalok iránti érdeklődés egy régebbi álmom miatt van. Azelőtt szinte egyáltalán nem is gondoltam rájuk, de attól a naptól kezdve "minden megváltozott".

2011. júl. 13. 10:10
 7/11 anonim ***** válasza:

A Rafael Arkangyalos videódban nagyon tetszik a zene!!!!

amúgy ügyes vagy!

2011. júl. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a zene kifejezi az angyalok temperamentumát,személyiségét.Michael az igazi komoly,hivatásának élő harcos,megalkuvást nem tűrően küzdd meg a gonosszal,melankólikus típus.mindezek ellenére remek humorérzéke van,ritkán vannak beszólásai,de olyankor hahotázik az egész mennyország.bár ő maga nem egy vihogós fajta,inkább csendesen mosolyog a tréfákon.Gabriel érzelmesebb típus,rajong a művészetekért,több hangszeren játszik,énekkarban is énekel.Raphael már bulizósabb fajta,lazán veszi hivatását,de azért tudja a mértéket,mindig észnél van,ha munkáról van szó.szeret jókat enni,csajozni,kedvelt hobbija a tánc,és a hegyi túrázás,szalonnasütéssel egybekötve.:-D

Amúgy a második videónál ki a zene előadó?

2011. júl. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát angyalok már pedig voltak/vannak.
2011. júl. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! :)


A Rafael Arkangyalos videóban a zene: Eluveitie - Setlon

A Gábriel Arkangyalosban: Enya - Long Long Journey


13:59


Igen, szerintem is. Le is írtam az előző hozzászólásomban.

2011. júl. 13. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!