Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 2 fénylő macskaszem formájú...

2 fénylő macskaszem formájú "dolog" az ajtón, mi lehet?

Figyelt kérdés
Napok óta két macskaszem formájú,sárga,fénylő valami van a hálószobám ajtaján.Eleinte nem is érdekelt,de kezd nagyon zavarni,le sem tudom venni róla a tekintetem.Azt hittem,hogy az utcáról valami világít az ajtómra,de az az érdekes,hogy ha elfordítom az ajtót,vagy akár ha teljesen becsukom,akkor is látom,mégpedig úgy is,ha az ajtó másik oldalán állok,ahol tök sötét van,semmilyen fényforrás nem éri a házat!Mi a fene ez?
2011. júl. 7. 21:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Amúgy én is gondoltam rá, hogy valami foszforeszkálós cucc lehet rajta.Bár elég beteg lehetett az, aki világító szemet rakott az ajtóra.
2011. júl. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én is simán raknék ilyet az ajtómra. :) Én tudom hogy mi az, a többiek meg megijednek. :D
2011. júl. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Shotgun ütötte lyukak?
2011. júl. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Á,ez azért nem jó,mert ha valamelyik előző lakó festett oda vmit,akkor eddig miért nem láttam?A foszforeszkáló cuccokhoz meg kell valami fény,ami visszaverődik róluk,én meg (de ezt írtam is) akkor is látom,ha az előszobába kimegyek és becsukom az ajtót,tehát vak sötétben vagyok.Nincs ami visszaverődjön!
2011. júl. 8. 22:16
 15/17 anonim ***** válasza:
Hm az elöző lakók sosem jártak ki a házból+sötétitő függönyök? Szeritem fuvet termesztettek a hazba... Nem ettél meg valami gyanus zold dolgot? ez a macskaszemekre is magyarazat lene:D
2011. júl. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Előző te naggyo pihent vagyXD.De lehet benne igazság mármint abba h füvet termesztettek ott.Szólj mindenképp a szüleidnek!
2011. júl. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
FÉNYKÉPET
2011. aug. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!