Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 2 fénylő macskaszem formájú...

2 fénylő macskaszem formájú "dolog" az ajtón, mi lehet?

Figyelt kérdés
Napok óta két macskaszem formájú,sárga,fénylő valami van a hálószobám ajtaján.Eleinte nem is érdekelt,de kezd nagyon zavarni,le sem tudom venni róla a tekintetem.Azt hittem,hogy az utcáról valami világít az ajtómra,de az az érdekes,hogy ha elfordítom az ajtót,vagy akár ha teljesen becsukom,akkor is látom,mégpedig úgy is,ha az ajtó másik oldalán állok,ahol tök sötét van,semmilyen fényforrás nem éri a házat!Mi a fene ez?
2011. júl. 7. 21:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Azonnal hívj egy papot,ez biztosan egy boszorkány lesz!Nekünk is volt ilyen!Esetleg meghalt valaki ott a házban?
2011. júl. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ez egy családi ház,és a 3. tulajdonosok vagyunk.Előttünk egy fura egy gyermekes,nagyon zárkózott család lakott itt (a szomszédok mesélték).Tele volt a ház sötétítő függönyökkel,sosem jöttek ki a kertbe,szinte alig ismerték őket itt az utcában.A legelső tulajdonosról nem tudok semmit,de állítólag egy egyedülálló férfi volt.Senki nem mondta,hogy itt valaha is meghalt volna valaki....
2011. júl. 7. 21:52
 3/17 anonim ***** válasza:
És amikor közel mész az ajtóhoz akkor is ott van az a bizonyos macskaszem?
2011. júl. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Megfogni nem próbáltad? Mármint nincs az ajtónak ott más tapintása? Fényképezd le! :)
2011. júl. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen,ott van.Teljesen mindegy,hogy az ajtó melyik oldalán állok,és az is mindegy,hogy van-e fényforrás vagy sincs.
2011. júl. 7. 22:05
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem próbáltam megfogni,azért annyira nem vagyok bátor :P
2011. júl. 7. 22:11
 7/17 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek olyan volt hogy a gyerek azzal szaladt be a szüleihez hogy nem mer wc-re menni mert valami nagy zöld szem nézi őt.Szerintem tényleg ne húzd ezzel sokáig az időt!
2011. júl. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én tök hü.ye vagyok ehhez.Miért kell félnem attól,hogy ha ez egy boszorkány?Mit akar?Jesszus,én ezt fel sem tudom fogni igazán....
2011. júl. 7. 22:32
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem lehetne inkább lecserélni azt az ajtót? Vagy ragassz rá posztert! Fesd le! És ha ezek sem használnak, akkor van gond. De addig ne aggódj. Nyomd ki azt a szemet! Próbáld megtapintani. Amíg félelemmentesen megteszed ezt, nem lesz gond. A gond akkor van, ha annyira félsz, hogy az ajtóhoz sem mersz odamenni, és bemagyarázod magadnak, hogy boszorkány, szellem meg démon, és miegyéb. Foszforeszkáló vagy fluoreszkáló -(nem tudom melyik az amelyik a fényhatás után is világít)- bizbaz is lehet ott. Van ilyen festék, és lehet hogy az előző tulaj festette oda a szemeket.
2011. júl. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Vannak helyek, ahol a falnak füle van.Nálad meg az ajtónak szeme.Ha nagyon zavar, rakj az ajtóra egy függönyt, vagy ragassz rá ajtóposztert, aztán majd kiderül, mi lesz..
2011. júl. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!