Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi volt ez az árnyék?

Mi volt ez az árnyék?

Figyelt kérdés

Ma voltam fürdőbe haveromékkal, és pont az egyik haverommal ültem a part szélén amikor nézelődtem, egyszer csak azt láttam hogy egy kb. 3m széles és 1m hosszú(nem hasonlított semmire, egyszerűen csak egy árnyék volt) árnyék el ment mellettünk, aztán ment tovább egyenesen és elment.

Én abban a pillanatban körül is néztem, de sehol nem volt semmi felhő(olyan szép kék volt mindenhol az ég), semmi repülő, semmi madár, egyszóval sehol semmi aminek árnyéka lehetett volna,az árnyék felett sem volt semmi.


Mi lehetett ez? Kérlek titeket az idióta válaszoktól kíméljetek :)


2011. júl. 7. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, egy biztos... Árnyék. Lehetett akármilyen állat árnyéka, mást nem tudok mondani.
2011. júl. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyszer a falamon egy fényfolt mozgott, úgy hogy a szobában semmi sem esett le sehonnan, én se mozogtam
2011. júl. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egyszer a nagybácsikám egy borzot fogott a telkükön, én még kicsi voltam de ő azt mondta h biztos egy vadasparkból szökött meg
2011. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Lehet hogy madár volt vagy valami más repülő dolog.
2011. júl. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mondom hogy nem volt felette semmi, na de mind1 amúgy annyira nem érdekel, nem is érdekelnek az ilyen dolgok, de ez nagyon fura volt. :D
2011. júl. 8. 12:02
 6/7 anonim válasza:
Gasper volt szerintem :D
2011. júl. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
:)
2019. febr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!