Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez meg mi a f*anc volt? (HELP! )

Ez meg mi a f*anc volt? (HELP! )

Figyelt kérdés
Játszottam a telefonommal,és egyszer csak csörgött kiírta a számot,felvettem,nem szólt bele senki...játszok tovább megint hív ugyanaz a szám,felveszem semmi...mikor harmadjára hívott meguntam,kinyomtam...ismerős volt a szám,de nem tudtam kié,megmutattam tesómnak,azt mondta h egyik o.társa apjáé,aki néhány napja meghalt...ez még nemis érdekes,csakhogy a kártya már rég lejárt...:S akkor hogyan hívhatott az a szám,aminek a kártyája levan "tiltva"???
2011. júl. 3. 17:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ilyen volt haverommal is azóta se tudnak magyarázatot adni rá.Mellesleg a saját édes apjáról van(neki a számát írta ki a telójába) szó ez esetben és ha a családjában ilyenekkel szórakoznak akkor elég morbid egy famillia.
2011. júl. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Metin2Guru válasza:

A nagymamámall is csinált vele egy ember ne mtudta ki felhívta "Ismeretlen szám" és nem szólt bele senki

tudod mit csinált? Letette a kagyló meléé neki

fogyjon a pénze! Ne a mamámnak!

2011. júl. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!