Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez meg mi a f*anc volt? (HELP! )

Ez meg mi a f*anc volt? (HELP! )

Figyelt kérdés
Játszottam a telefonommal,és egyszer csak csörgött kiírta a számot,felvettem,nem szólt bele senki...játszok tovább megint hív ugyanaz a szám,felveszem semmi...mikor harmadjára hívott meguntam,kinyomtam...ismerős volt a szám,de nem tudtam kié,megmutattam tesómnak,azt mondta h egyik o.társa apjáé,aki néhány napja meghalt...ez még nemis érdekes,csakhogy a kártya már rég lejárt...:S akkor hogyan hívhatott az a szám,aminek a kártyája levan "tiltva"???
2011. júl. 3. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Tesód rosszul tudja, vagy hazudott(meg akart viccelni).
2011. júl. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tuti nem hazudott,mert benne volt a telszám a telójába...és nem akkor tette bele,mert ideje sem lett vna rá...meg ilyesmivel nem viccelne meg...látta,h frászt kaptam
2011. júl. 3. 18:13
 3/12 anonim ***** válasza:
HA nem szívatsz, akkor ez para...De miért pont a téged hívna?:D ... A telefon...vagy a szellem. xD Na mind1. Aztán lehet, csak szórakoznak veled...És most jót röhög a tesód. Nem tudhatod mi jár a fejében. :D
2011. júl. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
83%
És tesód honnan tudja az osztálytársa apjának a számát?
2011. júl. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem szívatna,mert mindkettőnk átélt olyan dolgokat,amik után nem lenne kedvünk,sem merszünk ilyesmivel szórakozni,a tesóm haverja átjött tényleg az a szám,beletettük egy telóba a kártyát,felakarta hívni az én számomat,de a szokásos hang mondta h nem lehet meg mittomén...hogy miért volt meg neki a száma én nemtom,gondolom,ha haverját nem éri el szól az apjának...:/ nem értem...:((
2011. júl. 3. 18:25
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Én hiszek az ilyenekbe de ez ...:/ Nem tudom, annyira kamu szaga van. Ha tényleg nem az, akkor bocsi...De miért téged hívott?!
2011. júl. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nemtudom miért engem...-.- de nem kamu...:(
2011. júl. 3. 18:38
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Nem akarok veled szórakozni de mondanák egy pár vicces dolgot.

Az az igazság hogy ennek tényleg kamu szaga van.

Ha tényleg komolyan gondolod akkor kapcsold ki a telefonodat és ha gonosz lélek kísért akkor megtalálja hogy mivel bosszanthat téged de ha nem így lesz akkor hidd el valaki szórakozik veled.

2011. júl. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Azóta hívni nem hívott senki,de néha furcsa kopogást hallani ://

Najó,kajak kamu volt,könyvet akarok írni az ilyenekről és valami beadható storyt kerestem...bocsikaa

valakinek van ilyen élménye? am 32/L

2011. júl. 3. 20:44
 10/12 anonim ***** válasza:
hívd vissza. ha nem veszi fel, akkor érdeklődj a szolgáltatónál, hogy hogyan lehet ez.
2011. júl. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!