Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Előző életembe lehettem katona?

Előző életembe lehettem katona?

Figyelt kérdés

Sokszor úgy érzem, hogy az voltam. Amikor katonás történeteket olvasok vagy hallok akkor úgy érzem, hogy azok velem is megtörténtek és hogy tudom miről van szó. Azt hiszem, hogy azt a feszültséget, félelmet amit egy háborúban érezhetnek a katonák azt valamilyen szinten én is átéltem. Nagyon sokat tudok gondolkozni katonás dolgokról és néha előjönnek "emlékek" helyekkel, személyekkel, történtetekkel. Néha már álmodtam is dolgokat amik elég valóságosnak tűntek. Egyszer amikor osztálykiránduláson voltam Egerbe (a várba mentünk) akkor kezdődött el az egész. Mondjuk előtte is volt valami de nem annyira. Vannak ott a várba lezárt részek, a hülye fiúk megakarták ijeszteni a lányokat és kitalálták, hogy szellemet láttak és elkezdtek rohanni vissza. Elkezdett mindenki szaladni (én is velük) és akkor hirtelen fura érzésem lett és bevillant nagyon halványan valami. És végig tiszta más volt minden. Lehetséges, hogy katona voltam vagy valami hasonló?

14L


2011. júl. 2. 14:16
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
LOL! ez felháborító! köztudott nincs több élet csak egy nem vagy macska...
2011. okt. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!