Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Deja-vu? Miért? (lent)

Deja-vu? Miért? (lent)

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor előfordul, hogy miközben átélek egy szituációt nagyon erős deja-vum van, mintha már megtörtént volna.. Szinte majdnem az összes részlet, emberek száját elhagyó mondat olyan, mintha már átéltem volna egyszer, teljesen mintha egy filmet néznék meg másodszorra.

Ez miért lehet?


2011. jún. 23. 18:37
1 2
 1/11 Tom Benko ***** válasza:
59%
Agyad kicsit zaklatottan működik.
2011. jún. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem dilis! Velem is rengetegszer ez van, már kisgyerek korom óta. Nem tudom mi váltja ki ezt az érzést, de nagyon fura.
2011. jún. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Errol szol a deja-vu.Minden embernel van, csak van akik nem torodnek vele.Velem rengetegszer fordul elo, de azert eleg fura dolog.
2011. jún. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem életemben egyszer volt, de akkor olyan erősen, hogy totál megkövültem, meg sem tudtam mukkanni a meglepettségtől, és még tudtam is, hogy igen, Melinda most fogja ezt mondani, és azt mondta!! Egyesek szerint a déja-vu részben magyarázat a jóslás tudományára. Mintha minden már megtörtént volna, a jósok pedig megnézik, hogyan is történt.
2011. jún. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Na hát ez aztán sok millió embert érdekelne
2011. jún. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
dilisezőnek üzenem, hogy egy szánalmas para$zt
2011. jún. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

azért, mert valójában minden egyszerre történik, de a személyi tudat(az amit most "én"-nek hiszünk) számára nem tud megjelenni minden egyszerre, ezért események váltakozását éli meg, így az időt...viszont gyakran megesik, hogy a személyi tudat és a forrás közt, amiben minden létezik egyszerre, elvékonyodik a "távolság", és az egyén egy pillanatban kétszer éli meg az eseményt, ugye időként, és egyszerre történőként...ez a dejavu.


megjegyz.: a személyi tudat és a forrás valójában egyek, minőségben azonosak, ezért képes az emberi elme "közelebb" kerülni a forráshoz, mert végső soron az is önmaga, pontosabban az igazi "én"-je.


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. jún. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Tom Benko ***** válasza:
Tegnap 19:05: Senki nem is mondta.
2011. jún. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

ez velem is megtörtént már sokszor..

én is kiváncsi lennék a pontos okára.

2011. jún. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23:59 De, volt előttem egy válaszoló, aki azt írta, hogy dilis a kérdező. A választ kitörölték, azért nem látod.
2011. jún. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!